Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeznétek, hogy milyen?...

Véleményeznétek, hogy milyen? >< Szükségem lenne valami építő kritikára is.

Figyelt kérdés

És akkor megláttam. JiHo a kocsinak támaszkodva várt rám, de még nem vett észre. A haját felzselézte, és teljesen átlagosan nézett ki-, már ha őt lehet átlagosnak nevezni. Még így is összeszorult a mellkasom, ha ránéztem. Komoly szívproblémák léptek fel nálam. Lehet, hogy fel kéne keresnem egy orvost?

Még mindig ámulva indultam felé, nem is érdekelt már az a bámészkodós. Aha. Naivitás a köbön. Mielőtt odaérhettem volna, három srác utamat állta.

- Szia, cica, rohansz valahova?- vigyorgott rám az egyik perverzen. Hűvösen végigmértem.

- Akarsz valamit?- vontam fel a szemöldököm?

- Hát, ha már így megkérdezted- röhögött fel a másik.

- Hozzád meg ki szólt?- förmedtem rá. – Szóval, ha nem kell semmi, húzás az útból, mert takarod a kilátást- sóhajtottam unottan. A másik kettő „úúúúúú”-zni kezdett, aki megszólított, az meg halványan elvörösödött.

- Látom, nagy a szád- szedte össze magát.

- Aha. Figyelj. Ezer másik lány van még a világon. Menj, molesztáld azokat, nekem dolgom van. Úgyhogy, ha odébb mennél…

- Látom nem érted, cica.

- Nem vagyok cica.

A fiúk felröhögtek. Hol marad ilyenkor a herceg?! Bár igazán nem bántam, hogy nem jön, tudni akartam, mire megyek egyedül. Itt a tökéletes alkalom. A társai röhögtek azon, hogy oltogatom, de igazán nem erőltették meg magukat, ami a segítséget illeti. Kezdtem tényleg ideges lenni. Menjen már arrébb!

- Jó, nem érdekel. Szóval most szépen velünk jössz…

- Na idefigyelj- tettem a tenyerem a mellkasára, és eltoltam magamtól. – Az utálatom irántad kezd eposzi méreteket öletni. Szóval húzzál innen, amíg szépen mondom! Fogtad?! Most pedig lépek, mert dolgom van! Ja, és még valami. Kapcsolj villanyt a fejedben, mert a sötétség komoly rombolást végez. Anyádnak bébiszitterért pedig rohangálj máshova- integettem utána, és megkerülve végre JiHo-hoz léphettem. Idő közben felvett egy napszemüveget, és rágózva mosolygott rám. – Szia-, mosolyodtam el még mindig idegesen.

- Szia-, karolta át a derekam, hogy közelebb húzzon magához egy csókra. Fürkészve méregetett. A srácok még mindig ott álltak, és minket bámultak. Ketten röhögtek, a harmadik égett. Felsóhajtottam.



2013. ápr. 14. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyelvezete/stílusa, meg az oltogatások nem tetszenek. Az elején azt hittem valami szerelmes történet lesz az egészből, azt meg elég irreálisnak tartom hogy egy férfi ne menjen oda a barátnőjéhez, ha három idegen molesztálja. De persze sztori, szóval bármi megtörténhet. Jól tippelem, hogy hasonló eset nyomja a lelkedet, vagy csak simán szeretnéd megmondani a tutit hasonló helyzetben?
2013. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem igazán. Nincs is senkim *nevet* nem igazán bánom, csak jól esett leírni.
2013. ápr. 14. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz :) szerintem átlagos. A beszólások nem valami jók.

"Az utálatom irántad kezd eposzi méreteket öletni. Szóval húzzál innen, amíg szépen mondom!"--> túl sok :D

küldhetsz nekem még ilyet, mert alapjában véve tetszik az írásod.

2013. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 14. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Dögunalom. Egy oldalon keresztül nem történik semmi.
2013. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kár hogy ez nem egy oldal :P szerintem tanulj meg finoman kritikát megfogalmazni, aztán próbálkozz^^
2013. ápr. 15. 17:46
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
3 mondatnyi finom hízelgéssel leöntve jobban elfogadtad volna? :))
2013. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a lényeg átjött :D de a tapintat igen sokat dob rajta azért köszönöm, talán egyszer majd sikerül olyat alkotnom, hogy te is úgy olvasd, hogy tetszik ^^
2013. ápr. 15. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kedves "zoligyerek" (wow,ez aztán név,asszem félek),egy kis kedvesség nem ártana sose,tudod?Hidd el,jót tesz a léleknek.

Na akkor fogalmazzuk újra a kritika szó jelentését!

Kritika,másn éven bírálat.Nincs kijelentve,hogy szóld le az egészet.Véleményedet kérték,ha meg nincs olyanod ép mondat formájában,akkor nem kell kommentet küldeni.

Erre a kommentre lehet,hogy ez a válasz jönne:

-Mivaa' ba*meg,elmondtam a saját véleményem,mivaa' nem lehet?

El lehet mondani a saját véleményedet,de szépen megfogalmazva,normális hangnemmel és szóhasználattal megáldva.

Vagy még ez jönne:

-Ne szójjá' be te csíra!Lefejellek!

Hát,akkor előre félek.


És ezzel most nem tüzet akarok szítani,persze lehet,hogy úgy jön le pár embernek,de ez engem különösebb módon nem érdekel.

2013. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
imádlak xDDDDDDD
2013. ápr. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!