Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mért nem lehet...

Nem tudom mért nem lehet normális választ adni, mért kell mindjárt lehülyézni a másikat, valaki itt vezeti le a feszkót? De én szeretnék normális válaszokat kapni vagy kommentet kössz

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi volt a kérdésed. Mert vannak tényleg hülye kérdések, és vannak tényleg troll válaszolók is.

Mondjuk ha ennek a válasznak Ausztrália kulcsszót adtál meg, akkor itt se számíts túl sok értelmes válaszra.

2013. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 ott a pont :)
2013. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42
2013. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gyakran botlok itt olyan válaszokba, amelyekről süt, hogy a válaszadót valaki felhúzta, vagy másért ingerült, és beleköt akár egy vesszőhibába is, csak lehessen kötekedni. Olyan is van, hogy szimplán elfogult valamivel kapcsolatban, és rá akarja erőltetni másokra a véleményét, mindenki más meg hülye, ez is tűnhet támadásnak. De ez az oldal lényege, bárki írhat kedve szerint, és amikor kiírunk egy kérdést, számolni kell nem tetsző válaszokkal is sajnos. Az más kérdés, hogy tényleg vannak buta kérdések. A lehülyézést meg ne vedd magadra.
2013. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
EYYO EYYO EYYO!
2013. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tettem föl tök hétköznapi kérdéseket természettudományos köröből, de soha semmi válasz nem jött rá. Nyomatékosítottam. Semmi. Bedühödtem, és direkt beírtam iszonyat barom kérdéseket. Erre meg záporoztak a válaszok. Ez van...az emberek...
2013. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!