Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt is vannak olyanok, akik...

Itt is vannak olyanok, akik abbahagyták a TV-nézést?

Figyelt kérdés
Én néhány napja nem nézem a dobozt, csak a netről töltött kedvenc vígjáték sorozatot nézem (Frasier, a dumagép), és úgy érzem sokkal nagyobb az életkedvem.

2013. ápr. 15. 22:18
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én már jó ideje nem nézek tv.. semmi értelmes nincs benne.

Ha valamit megakarok nézni azt megkeresem a neten.

2013. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én kb. egy hónapja nem nézek tv-t. Előtte is csak a híreket meg esetleg egy-két sorozatot néztem... és ami a legérdekesebb, hogy egyáltalán nem hiányzik az, hogy egész nap a tv előtt üljek :)
2013. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Néhány napja? Nekem 7 éve nincs TV-n, net se volt mindig, könyv viszont van pár ezer...
2013. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha lesz külön életem valami nőszeméllyel, nem akarok tv-t, mert úgy veszem észre, sok ember a TV szereplőivel azonosul, és irántukl táplál érzelmeket. ami alegmegdöbbentőbb, hogy Zalában, Veszprémben, és az ország harmadik felében minden marha egyszerre nézi abarátok köztöt. Na ezt nevezem én tömegbutításnak. Annyira sablon lesz így az emberből.
2013. ápr. 15. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kb. fél éve nem néztem tv-t, teljesen hozzá lehet szokni. Csak a szenny jön belőle, gyakorlatilag minden adón, tök mind1, milyen témájú, akár bulvár, akár tudományos, stb.
2013. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Néhány napja vagy néhány hónapja? hát én évek óta, talán 10 éve is van, hogy alig nézek tévét. Legyen Ön is milliomos, hébe-hóba maradj talpon, vagy max. 5 film a 10 év alatt, ennyi. azt se tudom, milyen reklámok vannak, én még a bedekónál vesztem el valahol :D
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én több,mint két éve nem nézek tv-t,de előtte is csak hétvégén néztem 1-2 órát,mivel hétköznap suli volt.Most nyáron csak az Olimpiát néztem vagy csak akkor nézem,amikor "muszáj" pl. rokonoknál vagyunk és megy a tv,de akkor se figyelek oda rá.De az,hogy leüljek csak úgy a tv elé,hogy kapcsolgassak annak nem látom értelmét,rengeteg időz elvesz.
2013. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bár én szoktam nézni, de mikor fősulira mentem olyan albérletbe kerültem, ahol nem volt tv. Azt hittem meghalok majd nélküle, de nem, pár nap után eszembe sem jutott, h tv is van a világon :)

Meglepődtem, h milyen könnyen le lehet szokni róla.


Ja és ami vicces, h 2 év után belenéztem a barátokköztbe és kb ugyanott tartott az egész sztori. xD

2013. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8 éve nem nézek TV-t és nem is hiányolom


Szörnyű visszagondolni arra az időszakra amikor agymosott birkaként bámultam a TV-t miközben ömlött rám a sok szar belőle


Már csak azért is érdemes áttérni az internetre mert ott nincsen reklám amik az őrületbe tudják kergetni az embert

2013. ápr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tv műsort nem nézek, viszont dvd filmeket a tv-n nézem, bár abból se mindenfélét.
2013. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!