Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen cigit szívjak az első...

Milyen cigit szívjak az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Olyan cigit mondjatok, ami nem olyan 'erős'. És kérlek, ne azzal gyertek, hogy "Ne cigizz, mert rászoksz" meg hogy "Milyen idióta vagy, hogy azért cigizel, mert az a menő (a többiek szemében)", mert ez nem így van. Mert ha egyszer kipróbálom, abból nem lesz semmi bajom, meg nem a többiek miatt próbálnám ki, hogy 'menő' legyek, mert nem is előttük csinálnám, és nem is mindanám el nekik... Szóval a kérdésemre válaszoljatok, és nem kérek egyéb hozzászólást! Előre is köszönöm azoknak, akik a kérdésemre válaszolnak.

2013. ápr. 18. 16:39
 1/4 A kérdező kommentje:
*mondanám
2013. ápr. 18. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem kíváncsiságból ne próbáld ki, de ha mindenképpen ki akarod akkor ilyen gyógynövényest cigit
2013. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megértem hogy kíváncsi vagy, de csatlakozva az elsőhöz, nem ér annyit a dolog. Én anno Kék Multit szívtam először...
2013. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én narancs pall-mallt szívtam először, attól nem fogsz köhögni.
2013. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!