Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek baratokat?

Hogyan szerezzek baratokat?

Figyelt kérdés

Hanyagolnam a csopogos dumat,de ugy nez ki en is ahhoz folyamodok,hogy ez ugyben segitseget kerjek.

Uj osztalyba kerultem,es nem tartom masnak magam, dee... megis van kulombseg. Az osztalyomban az ugymond ... bevallalosabb lanyok vannak elonyben. Pl akinek mar nem egy egyejszakas kalandja volt mar,aki beszol masoknak,aki szemet es "nagymeno". Jelzem 16 evesekrol van szo. ... Nem mmondanam,hogy nem kedvelnek, de nem keresik a tarsasagom, es folyton leszolnak,beszolnak.

Annyira ... rossz lett mar a helyzet,hogy kijelenthetem: Maganyos vagyok! Annyi ember el a foldon,megis sok ember maganyos. Nem tudom hogy ronthattam el ennyire.

Hmmm... pocseknak tartom magom es itt sajnaltatom magam xD ... Hoppa. Egy rakas szerencsetlenseg lettem.


(Mielott leszolnatok,hhogy nem irtam ekezetekkel,sot meg helyesen sem azoknak mondanam,hogy ne haragudjatol, de ... pocsek egy kedvem van)


2013. ápr. 18. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Amit meg elfelejtettem mondani,hogy inkabb fiu barataim vannak,abbol eleg sok,es ok jo fejnek tartanak. Nem tudm miert,deee... sokszor pocseknek erzem magam xD

Ez az uj plazacica osztaly ilyen ... fos

2013. ápr. 18. 18:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm..önbizalom hiány befigyel? :-)

Ragadj meg minden lehetőséget az ismerkedésre..bulizni,szórakozni jársz? :)

Ne foglalkozz az osztálytársaiddal,szerintem sokkal többet érsz náluk,hogy nem ilyen vagy.(miért lennél pocsék? :D)


Én Pl:minden alkalmat megragadok az ismerkedésre,szertek új embereket megismerni..akár a szabadban,akár az interneten.

Tégy te is így! :)

2013. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szeretek* :)
2013. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. szívesen megismernélek. hol laksz?:)
2013. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben vagy és helyeden vagy. Én is így voltam, nem igazán tudtam lereagálni fiúként a fiú osztálytársak kakaskodását. Egy ideig próbáltam a kedvükre tenni, aztán inkább hagytam őket a francba.


Szerintem ha vannak fiú barátaid, akkor nem vagy magányos. Ők is emberek :-D


Én amúgy ebből úgy lábaltam ki, hogy barátkoztam idősebbekkel. És részben általuk megtanultam kezelni az osztálytársak dolgait, másrészt tanultam sok értelmes és jó dolgot, túl is nőttem őket. Aztán idővel volt 1-2 osztálytárs is, aki normális lett és közülük kettő mai napig a legjobb barátaim közé tartozik.

2013. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!