Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Prostituáltak futtatása...

Prostituáltak futtatása lebukás nélkül?

Figyelt kérdés
Magyarországon, mint mindenhol máshol virágzik a prostitúció. Értem én, hogy ha a lány magának dolgozik a lakásán, az legálisnak számít. De sok esetben egy strici futtat egyszerre több lányt egy helyen, és bizonyos %-ot levesz tőlük. Ez már ugye nem számít legális tevékenységnek. Mégis akkor hogyan lehetséges, hogy ezek lebukás nélkül tudják ezt csinálni? Vagy elkapják őket, csak más viszi tovább? A konkurencia is feljelentheti őket, mégis azt látom, hogy a jól bevett lakások évek óta stabilan működnek.

2013. ápr. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom a pénz egy részét félre rakják hogy ha kell a megfelelő emberek zsebébe rakják a probléma elkerülése érdekében.
2013. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lefizetik a rendoroket. Ezt egy stricitol tudom.
2013. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a lányok, hogy ez veszélyes dolog és hogy kell a személyes védelem is. Az is igaz, hogy sok aberrált gyilkos éppen prostituáltakra utazik, őket fenyegeti. De ez a legtöbbször az útszéli lányokra igaz. A lakásban dolgozó profik között sok az egyedülálló, saját zsebre kereső. Viszont az más minőség is.
2013. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!