Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pólóra egyedi betűtípust...

Pólóra egyedi betűtípust szeretnék. Hogy tudom elvinni? (több lent)

Figyelt kérdés
Ha egyedi betűtípust szeretnék amit én töltöttem le azt az üzletbe hogy tudnám eljuttatni? Pendrive, gondolom de és igazából ez a kérdésem, hogy elég ha egy szövegdobozba beírom a szöveget azzal a betűvel?
2013. ápr. 19. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nyomtasd ki


kuldd at az embernek e-mailben


hivd fel es kerdezd meg hogy neki a jo.


"hogy elég ha egy szövegdobozba beírom a szöveget azzal a betűvel?" - et nem ertem.

2013. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt elég hülyén fogalmaztam meg, az lenne a lényege hogy nyitok egy szöveges dokumentumot amibe lehet írni, és úgy gondoltam hogy abba írok,és akkor megvan a betű neki is, mert nem igazán tudom ennek a menetét.. úgy is meg tudja csinálni hogy csak viszek egy 'mintát' ? azaz lementek egy képet egy pólóról és arra itthon ráteszem a szöveget és már úgy beviszem azt úgy meg is tudja csinálni?
2013. ápr. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!