Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám mindig s. ggfej velem....

Apám mindig s. ggfej velem. Nem ért meg stb. stb. És még van 10000 más bajom. Segitsen vlaki! meg akarok halni. (? )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nem segítek meghalni ! Mivel mehetek utána miattad a börtönbe .
2013. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én segítek! A problémára megoldást találni... ha gondolod írd le bővebben és akkor tudunk segíteni!
2013. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mit nem ért meg úgy nagy vonalakban?


Addig ne foglalkozz ilyen hülyeséggel, mint a halál, amíg le nem írod, mi a szitu.

Tuti, hogy van jó megoldás.

írj!

2013. ápr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha ilyen hülye vagy, ne csodálkozz.
2013. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 KovA1963 válasza:

Nyugi.

A lánykákra alapvetően jellemző, hogy önértékelésük bizonyos hozzájuk közeli személyektől függ.

Ilyen pl. az apa... akit ráadásul nem is magad választasz.


Mégis, ha azt mondod "s.fej" azzal már látod, hogy amivel méred magad sem tökéletes.


De legígéretesebb az, ha megpróbálod megérteni azt (a nem tökéletest) aki nem ért meg téged.

Ez a te szabadságod - nem az, hogy változtass rajta.

Aztán eldöntheted mennyire kell függjön tőle az önértékelésed...


Ha úgy van hogy érdemes hallgatnod rá hallgass rá.

Ha meg nem - akkor ne.


Néhány év múlva nem leszel ráutalva, hogy megértsen.

Ne csüngjön az ember mások megértésén.

Feleljen meg, vagy ne - döntse el saját értékrendje szerint. De építse föl azt az értékrendet és olyan legyen amit másoktól is elfogadna önmagával szemben akár apaként vagy anyaként is.

2013. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Kár, hogy nem írtad ide, hogy hány éves vagy, mert nem mindegy. Az szerint lehet tanácsot adni, mert ha nem tudom és azt írom, hogy hamarosan kinövöd a megnemértett korszakot és kiderül, hogy elmúltál 30, akkor ez nem jó tanács.
2013. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
40%
Lehet nem is az apádban van a hiba????
2013. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Először is, ne akarj meghalni! Még sok minden vár rád az életben, ezt a jövőt ne dobd el a jelenlegi helyzeted miatt!

Légy türelmes ( igen, én is utálom ezt a szót de hát ez van ) és próbáld elgondolni az apád szemszögéből. Lehet hogy változik a véleményed! Ha nem, maradj nyugodt, de ha túl messzire megy (durva sértegetés, bántalmazás) állj a sarkadra és kérd a MEGÉRTŐ barátaid segítségét.

2013. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Julcsi64 válasza:
Szerinted kivel szúrsz ki ha meghalsz? Csakis magaddal!! Vagy talán nem akarod megtapasztalni az életed hátralévő részét? Sok minden van amiért érdemes élni. Én már csak tudom, mert a 49-et töltöm be. Az én gyerekeimnek is voltak olyanidőszakai amikor azt mondták a szüleikre, hogy s. ggfejek. Ez elmúlt. Vélt vagy valós sérelmek!! Az idő mindenre gyógyír. Mindenki a saját álláspontját védi. Kivéve a szülők, akik a gyermekeik boldogulását akarják, ami a gyerekeknek nem mindig tetszik. Mikor kamaszodtam és is ezt éreztem. Hiába mondták az idősebbek, hogy megváltozik a felfogásom akár 10 év múlva is. Ma már látom és tapasztalom, hogy az öregek igazat mondanak. Ez az élet minden területére érvényes. Tehát gondolt át, a s.ggfej dolgot. Nézz magadba, hogy te mit tennél a szüleid helyében. Biztos hogy te hibátlan vagy? Az persze nem baj, hiszen senki nem tökéletes. Így a szüleid sem. Ez így van rendjén. Az éremnek mindíg két oldala van. Talán próbáld megbeszélni velük a dolgot, hiszen van szád, és a szüleid biztosan jól hallanak. Ez be szokott jönni. Ha nem, akkor igyekezz felnőni és akkor függetlenítheted magad. Ez is egyfajta megoldás. Biztosíthatlak róla, hogy ha neked is lesz gyereked, másként fogsz gondolni mindenre. Ezt tarts észben. Sok sikert!!
2013. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!