Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan állítsam...

Mit tegyek? Hogyan állítsam le a 2 csajt? O. o

Figyelt kérdés

Először is bocsi, hogy ide írtam ezt a kérdést, de nem tudom, hogy hova írhattam volna.

Lényeg..: :D

Van 2 lány az osztályban, (tudni kell:12 évesek vagyunk..) akik mindig piszkálnak..

Pld.: Jön a szépségkirálynő aki azt hiszi magáról, hogy milyen szép, meg ilyenek..

Másik: Ragasztgatnak rám cédulákat, amikre rá vannak írva rossz tulajdonságok, viszont nem értem, miért teszik ezt..

Valamit elrontok, iskolában futótűzként terjed! -.-" :$

Így nézek ki, ilyen vagyok:

-Eredeti vörös a hajam (nem az a sárga vagy piros)

-Visszahúzódó vagyok

-Vékony..

-Idióta néha... xD

stb.. :D

Köszi a válaszokat! :)


2013. ápr. 22. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A vörös hajad miatt, különlegesnek tartanak, ezért, irigyek rád.
2013. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmit, majd kinövik :)
2013. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki gúnyosan,hogy na itt a világ szépe,a napra lehet nézni,de rá nem oly szép,az úgyis ciki neki.
2013. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, örülök, hogy nem olyanok írtak, mint azok, akik rögtön letámadnak... :D :* :D
2013. ápr. 25. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 12 éves,mindig panaszkodik...ezért írtam.
2013. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült, az egyik csaj megzsarolta,az egész osztályt, hogy ne barátkozzanak velem.. :$
2013. ápr. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!