Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt miért szeret szinte...

Itt miért szeret szinte mindenki vitázni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam, de máris a megnézett kérdésekben volt sok vita.

2013. ápr. 23. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokan azért vagyunk itt, mert szeretünk vitázni.

Vitakultúrája persze nem mindenkinek van...

2013. ápr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antimod ***** válasza:

Ha mindegyik fél betartja a kulturált vita szabályait, akkor konstruktív társalgásokat lehet folytatni. Vannak ehhez hasonló külföldi oldalak, kérdés/válasz kérdés/válasz a megengedett csak, ha valaki kilóg a sorból, azonnal "rácsapnak a kezére", ezzel a végtelenségig túlszabályozva az egészet - ami végképp nem jó.

Kötözködők és frusztráltak persze itt is vannak, velük nem kell foglalkozni.

2013. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert sok az olyan frusztrált, állandóan szabályokat követő ember, aki a való életben mindig csak helyesel, és lapít, ahelyett, hogy kiállna a saját véleménye mellett. Ezért inkább idejön, és itt adja ki magából a felgyülemlett feszültséget, és másokon tölti ki a haragját. Eléggé szánni való dolog, mert itt ugye azért tesz fel valaki egy kérdést, hogy választ kapjon. Nem pedig azért, mert az hiányzik neki, hogy valami idióta ítélkezzen felette és jól kioktassa, vagy hogy nézze a még hülyébbeket hogyan veszekednek egymással a feltett kérdésénél.
2013. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen..
2013. ápr. 23. 10:06
 5/7 dirtboy ***** válasza:

én is sokat vitázok bár nem szeretek.

azért kell vitázni mert sok a bugyuta válasz és ezt nem hagyhatom.

én leginkább sport kategóriában vagyok azon belül súlyzós edzés,testépítés témakörben aztán mikor a 16éves józsika ide téved hogy ő majd a 3napos edzés múltjával elkezd tanácsokat adni, akkor aztán ott van vita meg oltás bőven.

2013. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát igen. Sok olyan a válasz aminek köze sincs a kérdéshez
2013. ápr. 23. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
mertcsak
2013. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!