Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Angliai Forint számlárol...

Péter730 kérdése:

Ha Angliai Forint számlárol utalnak OTP Forint számlára pénzt, annak szerintetek menyi idő az átfutási ideje? Állitólag már 04.15-én elutalta a Bet365 de még mindig nem kaptam meg! Már 8 nap eltelt de pénz még mindig sehol!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 17:50
 1/1 UseYourSkill válasza:

Hello!


A banki utalás ideje bet365-nél 2-10 munkanap, a költségét nem tudom de 28 naponta egy ingyenes. Ajánlom nyiss Neteller vagy Skrill számlát, mivel a Netellere a kiutalási idő 1 óra és ingyenes. A Skrillre 24 óra és az is ingyenes. Viszont amikor innen utalod ki a pénzed bankszámlára az kb 2-3$ az összegtől függetlenül viszont 2-3 nap alatt megérkezik a számládra. Tehát a bet365től 3 vagy max 4 nap alatt kapod meg a pénzt 2-3$-ért Neteller vagy Skrillel.

Üdv

2013. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!