Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy omg? Nem...

Mit jelent az hogy omg? Nem akarok égő lenni a haverjaim előtt de tényleg nem tom hogy mit jelent. Pls

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oh my god!
2013. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
OMG = ó istenem
2013. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na és kedves Anett, a keresőt vagy a Google-t tudod használni?
2013. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom használni de nem akarom ez ennyire nagy baj?
2013. ápr. 26. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod akkor ne használd,gondolod attól leszel menő ,ha OMG szavat fogod minden egyes mondat után használni?!
2013. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak megkérdeztem hogy mit jelent mert nem tudtam egyébként is most nem is erről van szó !? :)
2013. ápr. 26. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Mindkettőtöknek igaza van, de én Anett pártját fogom. Miért baj, hogy kiírta? Zavarja az aurád? Akkor ne válaszolj rá, ennyi.

Angolul: Oh my God (Ó, Istenem)

Németül is jó a rövidítés: Oh mein Gott, de a haverjaid biztos, hogy az angol változatot rövidítik :).

2013. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar csak nem értem. Ha nem is akarja használni se a keresőt, se a google-t, akkor még mindig ott a 3. lehetőség. Amikor kiírja a kérdést, akkor ajánl egy-két hasonlót is, és biztos vagyok benne, hogy azok között a több tucat ilyen "mit jelent az omg?" kérdés között megtalálta volna a választ.
2013. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
. szerintem zárjuk le a témát :)
2013. ápr. 27. 08:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a 88 %-os vagyok tegnap 16:42 -kor írtam választ.Az a aurás kérdés nem tudom,hogy most nekem szólt vagy a másik illetőnek.

Kedves kérdező és válaszoló! Engem nem zavar a kérdés és amint láttátok előttem már leírták a választ,hogy mit jelent.Utána a kedves kérdező írt valami olyant,hogy baj ha nem használja ezt a szót? vagy vlmi ilyesmit már nem tudom ,bocs :D és én erre válaszoltam,hogy ha nem akarja az OMG-t használni beszélgetés közbe,akkor ne tegye.Miért lenne baj? Attól biztos nem lesz "menő" se több,se kevesebb ha minden mondat végére odateszi az OMG-t :)

és felőlem ennyi.téma lezárva :) nem rossz akaratból írtam ...

2013. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!