Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek, börtönbe mehetek...

Cibeles kérdése:

Nagyon félek, börtönbe mehetek hamis tanúzásért? Fizetni sem akarok.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Segítségre van szükségem. 3 napja ellopták (vagy elhagytam....) a pénztárcámat, és megtettem a feljelentést, amit szeretnék visszavonni vagy megszüntetni a folyamatot. 20 ezer forint volt a tárcámban plusz 1-2 irat, viszont nagyon ittas voltam, így tettem a feljelentést is a rendőrségen, egy ismeretlen barna hajú nő ellen, mert akkor mintha úgy láttam volna, hogy ő vitte el. Azóta viszont kijózanodva kiderült, hogy nem egészen azt mondtam a jegyzőkönyvben, ami megtörtént, mert őszintén szólva már fogalmam sincs, hogy tényleg ők rohantak-e a tárcámmal.. Nagyon félek, hogy hamis tanúzásért leültetnek. Ez reális?


2013. ápr. 27. 07:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogadni kell egy védő ügyvédet ő majd segít ilyen ügyben.
2013. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!