Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha mobiltelefonon beszélgetésk...

Ha mobiltelefonon beszélgetéskor a saját hangom visszhangzik, bizonyos jellemző témákra, majd kattogni hallani és elcsendesedik, lehetséges lehallgatnak?

Figyelt kérdés
Észrevettük, bizonyos politikai, rendőrségi, állami, törvényi ügyekben ha mobilon beszélgetek, elkezd visszhangzani. És mikor már sejtettem, h ezt a témát lehallgathatják-szépen beleszóltam az állambácsinak üzenve, hogy igazán szánalmas egy dolog ez. Erre elcsendesedett a visszhangom és már nem hallottam a hangom aztán. És ez már többször megesett Nem akarok elhamarkodottan kijelenteni, h ez biztos lefülelés lehet-e?

2013. ápr. 27. 09:39
 1/2 anonim válasza:
Ez bizarr...
2015. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor szokott visszhangzani ha ki vagy hangosítva! Sőt, amikor a vidéki rokonaimmal beszélgetek akkor én is kihangosítom, hogy anyukám is hallja és akkor is hallom, hogy a másik végén visszhangzik, amit mondok.
2015. aug. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!