Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az én tollam címmel házit...

Az én tollam címmel házit kell írni egy ismeretterjesztő szöveget? Sos

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Lègyszi segitsetek hètfőre kell nekemfogalmamsincs ròla ès a tanàr se mondott semit csak amit kiirtam
2013. ápr. 27. 16:08
 2/5 anonim ***** válasza:

1.Kiválasztasz egy madárfajt, amiről írsz egy fogalmazást

2. "Madarat tolláról, embert barátjáról" -a Te tollad milyen? Vagyis milyen ember vagy?


Elég hülye házit kaptál semmi konkrétummal, gratulálok a pedagógusnak:)

El nem tudom képzelni, hogy mire gondolt, de ha kicsit is figyeltél az órán, biztosan hozzátartozik a témához valamilyen formában, nem?

2013. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hàt a szöveg fajtàirol tanultunk de semmi konkrétumot nem mondott a tanàr csakazt hogy az èn tollam ról irni egy ismeretterjesztö szöveget ès ezt nem èrtem hogy akkor a tolamrol mit kel irni mit lehet erol egyàltalàn ès töbnek kel leni mint egy oldalnak
2013. ápr. 27. 16:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg a tanàr szerintem amivel irok tollal ara gondol de ezt se monta csak lediktàlta
2013. ápr. 27. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom alak, forma, anyag, tinta, töltő, színe, fogása,

mire használják...még ez jutott eszembe...első voltam

2013. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!