Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit hogy szívattak kilencedikben?

Kit hogy szívattak kilencedikben?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 9.-es, és nem kicsit parázok, hogy milyen durva szívatásokat fogok kapni. :(

Kinek milyen élménye volt? Csak, hogy felkészüljek kicsit :S



2013. ápr. 27. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
14/L
2013. ápr. 27. 17:17
 2/7 anonim válasza:
Engem az idősebb csajok folyton meg akartak verni ha beszélgettem vagy flörtölt velem egy srác. Szóval vigyáz kivel ismerkedsz össze mert a régebb óta odajáró csajok az összes jó pasit magukénak érzik.. Meg általában ismerik is jól őket és indul a kitalált pletyka rólad.. 21/lány
2013. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh..köszi !
2013. ápr. 27. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem sehogy, igaz nem is voltam a társaság középpontja, sőt a peremvidéken se voltam.. :foreveralone:

mondjuk 1-2 haverom volt, velük kijöttem ,de szerencsére rendes osztályom volt.

2013. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha nem engeded,nem fognak szívatni. Én sem engedtem,nem lett belőle bajom :D
2013. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívattam őket. :DDD Az volt a feladat, hogy 30 db palacsintát kellett vinni. Na én a kakaós palacsintákat megspékeltem egy "kis" chilivel. :D Lett ám felháborodás. :D Meg szerelmes levelet kellett írni két lánynak. Én olyan jót írtam, hogy jött az egész osztály, hogy írjak nekik is. :DD
2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez jó :D köszi
2013. aug. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!