Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb horror filmek?

Legjobb horror filmek?

Figyelt kérdés

Néztem már a Fűrészt, és nem igazán volt ijesztő. (Se nekem, sem a barátnőmnek..)

Valami olyan kellene, ami nem olyan undorító, hanem olyan, amitől megijedek, hogy időnként oda-odanézek a sarokba, hogy nincs e ott...Mind pl a Péntek 13..

Kör, Texasi láncfűrészes mészárlás..? Ezek milyenek?

Valami nagyon ijesztő kéne..nem az a csupa vér..undorító..

Nem tudom jobban elmagyarázni. :S



2013. ápr. 30. 18:22
 1/4 anonim válasza:

ha ilyenekre vágysz a Texasi láncfűrészes nem a legjobb.

a kör a kicsit ijesztő de nem nevezném horrornak.

ajánlom a "Stay Alive - Ezt éld túl!" és a "Sinister" filmeket.

2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2013. ápr. 30. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
A vonat, éjféli etetés nekem ezek tetszettek :D most a bohóc a pokolból-t akarom megnézni, de az szerintem nem felel meg az elvárásaidnak :)
2013. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a kör az rossz.Ha jó horrorfilmeket szeretnél nézni akkor olyan filmeket ajánlok amiket az ezredforduló előtt íródtak.Felsorolok párat:halloween a rémület éjszakája,alien1,rémálom az elm utcában(régi)psycho(1960),a dolog(1982),A bárányok hallgatnak,tudom mit tettél tavaly nyáron,madarak,gonosz halott(evil dead,az eredeti cím,nem anyira nagy duranás és nem ijesztő,az ördögűző,Véres film:cannibal holocaust
2013. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!