Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tetoválást de...

Szeretnék egy tetoválást de nem tudom hova? (többi lent)

Figyelt kérdés
16 vagyok (lány)és szeretnék egy tetoválást,tudom lehet korai de nagyon szeretném mert jelentése van és van elképzelésem.A szüleim beleegyeztek és azt is tudom kb. hogy mit szeretnék egy kicsi max 3cm szöveg meg egy kis toll vagy ilyesmi mellette (árba kb mennyi lenne?).De nem tudom hova nem szeretném rejtegetni,így olyan helyre szeretném,hogy látszódjon is de nem fájjon tulzottan nem félek a fájdamontol csak vannak pontok ahol nagyon nem birom.Mivel 16 vagyok talán még növök is hova legyen,hogy ne torzuljon el? (boka és a láb bármely része kizárva)
2013. máj. 1. 15:12
 1/3 Márhofer Dániel válasza:
én azt moindom ne legyen egyáltalán tetkod
2013. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos nem lenne olyan vészes elég pici.Eleinte én is elleneztem a tetoválást de most jelentősége lenne.
2013. máj. 1. 18:00
 3/3 Mia_may ***** válasza:
Csukló :)
2013. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!