Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munka mennyir...

Otthon végezhető munka mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Valami tapasztalatok e téren?? egy levélben azt írták h küldik nekem e-mailbe a másolandó feladatokat de előbb át kell utalni 1000 ft-ot a bankszámlára és szerintem ez nem vmi jó szereintetek?
2013. máj. 2. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
zero. Minden, ami úgy kezdődik, "de előbb át kell utalni x ft-ot a bankszámlára" -csak pénzbegyűjtés, csalás.
2013. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen, én is így gondoltam de azért kiváncsi voltam mások véleményére tapasztalataira
2013. máj. 2. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lenne a feladatod a pénz átutalása után, hogy te is adj fel hirdetést, amiben erre kéred az embereket és nekik is elmondod hogy adjanak fel hirdetést, stb stb stb.


Ez nem munka.

2013. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most voltam a rendőrségen tanúkihallgatáson ilyen ügyben. Elvben létezik otthon végezhető munka (bedolgozás), gyakorlatilag alig. Semmi olyanba ne menj bele, aminél neked kell fizetni bármiért is!
2013. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen, akkor nem fogok belemenni
2013. máj. 2. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!