Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal...

Pisti124 kérdése:

Szerintetek ez az oldal átverés? Online salary solution Infót sehol nem találtam rólla csak annyit hogy nagyon jó internetes pénzkeresési módszer.

Figyelt kérdés

#pénzkeresés #átverés #online #online salary solution
2013. máj. 2. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
Melyik oldal?
2013. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

ez az oldal itt megadsz pár infót magadról utánna átléptet egy másikra ahol felajánlja hogy megvehetsz egy csomagot amit leküldenek és kezdheted a netes pénzkeresést. [link]

A másik linken meg vannak kommentek is ott pozitív dolgokat írnak.

[link]

2013. máj. 3. 03:16
 3/76 anonim válasza:
Hát nem tudom, szerintem a videókon amiket ugye kapunk tényleg bemutatják az internetes pénzkeresés rejtelmeit. Számomra a kérdés hogy egyáltalán magyar lenne e az oktatóanyag :D ezt sehol nem írták!! Illetve valósznűű hogy a sablon dolgokat mutatja be készíts weblapot , szerezz partneroldalakat ajánld őket másnak írj valami hasznos blogot amit sokan olvasnak !! Ez az én véleményem, de kíváncsi lennék rá nagyon!!
2013. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:

Az amit küldenek az magyar mert mikor beléptem az oldalra ahol megrendelhetem az oktató anyagot ott azt írták hogy magyar amit küldenek.Csak általában a legtöbb ilyen oldal az átverés meg írták hogy az amazon.commal is összefüggésben áll ez a dolog.Az meg olyan oldal mint az ebay vagy a Magyarországon a vatera.

Örülnék neki ha egy olyas valaki aki már belépett ebbe írna egy pár infót róla. Köszi azért a választ.

2013. máj. 4. 07:38
 5/76 Chrissie80 válasza:
Sziasztok! Engem is nagyon foglalkoztat a téma, főként azért, mert komolyan elgondolkoztam rajta, hogy belevágok. Eddig nem csináltam ilyet, de valahogy ki kéne keverednem a pénztelenségből, és egy csomó megvalósításra váró célom van, amihez igazán jól jönne, ha ez mind igaz lenne, amit leírtak. Az oldalhoz kommenteltem még a hét elején, de ki sem került, ahogy megnéztem, és válasz sem érkezett rá e-mailben, pedig megadtam a mailcímem. Azóta frissítve lett az oldal, bár ahogy elnéztem, csak a hozzászólások dátumai lettek átírva későbbire. Ezen kívül nagyon furcsának tartom azt is, hogy folyamatosan az aznapi dátum van megadva, hogy "az ingyenes kipróbálási akció véget ér". Vagyis ma a mai, holnap a holnapi... Rákattintottam a megrendelésre, és nekem a cirka 20 ezer helyett 11-ért hozta le a csomagot, ha megrendelem, holott ingyenes kipróbálást ígér. Szóval nem tudom, mitévő legyek. :( Nincs felesleges tízezrem, hogy csak úgy "kipróbáljam", lesz-e belőle valami. Nagyon kíváncsian várom a fejleményeket! Üdv. Nektek! :)
2013. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 Tóth Rita26 válasza:
Engem is nagyon érdekelne miről van szó, és hogy tényleg nem átverés -e .. Az oldalon égre-földre esküdnek, hogy nem átverés, de ki tudja... Én egy éve nem találok munkát, úgyhogy nagyon sürgős lenne már valami megoldás... Csak ezt utálom, hogy előbb fizessek... De ha nincs miből ?! Nekem sincs felesleges 10 ezrem, hogy vagy bejön vagy nem :(
2013. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 Tóth Rita26 válasza:
Most találtam egy oldalt, ahol angolul vannak kommentek... habár ott online income solution néven fut a dolog, de ugyanaz...és elvileg átverés... Linkelem, ha tudtok angolul olvassátok el: [link]
2013. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 doctore válasza:

Most őszintén nem szkeptikusságból mondom, csak egyszerű realitás [link]

észre lehet venni ezen a kezdőlapon, hogy bármire kattintsz akkor is ez a fos jön be [link] szóval ezt nem egy újságíró írta csak úgy próbálják eladni a fostos szart.Mindennap ugyan az az akció arra a napra, hogy most és rögtön és gyorsan mert lemaradsz.Ez egy egyszerű pszichológiai hadviselés, hogy úgy érezd lemaradsz a milliókról amiket már mások élveznek.Ez biztos így van a (cég vezetői) egészen biztos.Szóval senkit nem akarok lebeszélni,mert a ti életetek.Mindenkinek szíve joga,hogy hogyan dönt én csak azt tanácsolom, hogy ne higgyetek el mindent mindenkinek.Ez már nem az a társadalom ahol hinni lehetne az emberi jóságban.

2013. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket sokat segített a döntésben és azt hiszem kihagyom ezt a lehetőséget.
2013. máj. 5. 07:04
 10/76 morzsaboy válasza:
Olyan embereket keresek, akik megvették az Onlinesalarysoluion cd-t és akarnak is keresni vele, vagy már keresnek is vele. Kérem küldjön privát üzenetet.
2013. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!