Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal...

Pisti124 kérdése:

Szerintetek ez az oldal átverés? Online salary solution Infót sehol nem találtam rólla csak annyit hogy nagyon jó internetes pénzkeresési módszer.

Figyelt kérdés

#pénzkeresés #átverés #online #online salary solution
2013. máj. 2. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 Gabi77 válasza:
Lassan annyit elköltöttem az ilyen "kihagyhatatlan" lehetőségekre, hogy abból lassan tényleg eléldegélnék. Ma már úgy nézem az ilyen lehetőségeket, hogy ha igaz lenne, akkor senki nem dolgozna, csak ezzel foglalkozna otthonról.
2013. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 voxhumana válasza:
Megrendeltem, kifizettem a 10.600 ft-ot. Megállapítom, hogy egyértelműen átverés. Ez a hülyeségem adója. Most nagyvonaluan visszaküldöm és visszakérem a pént. Kiváncsi vagyok hogy egyáltalán válaszolnak -e, email-ben is jeleztem, hogy visszaküldöm nekik. 8 napos elállási idő van az ilyen jellegü kereskedelemre. Bár aggasztó, hogy a telefon, amelyről az sms-t kaptam egész nap foglalt volt.
2013. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 reklamrobi válasza:
100%

Sziasztok!


Elolvastam a hozzászólásokat és úgy döntöttem, hogy hamis címekkel megrendelek több fantasztikus egységcsomagot. Mindenkinek ezt kéne tenni. Egyszerűen csinálni kell egy e-mail-t erre a célra.

2013. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim válasza:
Miután nem fogad az oldal negatív kommentet (azt írtam, hogy vásárlás nélkül szeretnék dolgozni, EZT NEM TETTE KI), ÚGY GONDOLOM, ÁTVERÉS. Sőt biztos. Ennek az online lapnak nincs magyar nyelvű változata, csak ez az egy hirdetés.
2013. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim válasza:
Aki van olyan hülye, hogy elhiszi azt a mesét, mely szerint 4 heti internetes munkáért több, mint egy milliót lehet kapni az meg is érdemli, hogy levegyék mint a riadt majmot. Fizetős, valóban működő weboldalakkal évekig kell bíbelődni, mire termelni kezdenek...
2013. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim válasza:

Szerintem is átverés. Az akciós árat naponta átírják az éppen esedékes napra! ...már csak ma rendelheted meg!

Ne dőljetek be, mert csak jókat írnak, semmi negatív hsz nincs.Angol oldalon detto. A visszavásárlási garancia is etetés. Annak érdemes próbálkozni, akinek van felelesleges pénze letesztelni, próbálja ki!

2013. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim válasza:
voxhumana most olvastam a beírásodat. Köszönjük szépen, hogy megírtad! Sajnálom, hogy így jártál.
2013. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim válasza:

„Online Jövedelem Solution - ez egy átverés? Írta Work From Home Watchdog - November 21, 2011 - Ismert csalások 80

Azt néztem a honlapon hogy nagyon gyanús, mert a következő nyilatkozat alján található az oldal (nagyon nehezen olvasható.) Ideális esetben ez egy link, hogy saját. Megállapítja, hogy nincs egyesület, leányvállalatai, vagy nem támogatja a Yahoo, a CNN, a Facebook és más, miért van a kijelző logó, ha még nem hagyták jóvá ezek a vállalatok?

A másik probléma az, ... pontosan mi is ez, hogy árulják? A programot? A szolgáltatást? A hogyan?

A másik, hogy online jövedelem oldalon van egy másik név, és bár az állítás a helyén volt, ……. azt mondják, hogy ők most kereskednek az pontosan ugyanolyan típusú oldalon más néven . Amikor ez történik, ez általában azt jelenti, hogy csalás van a pénzzel, ezért jobb elkerülni.

elég bonyolult eltérően a 60 napos pénz-visszafizetési garancia, amely megjelenik az oldalon. …..nem garancia arra, hogy megkapja a pénzt vissza komplikációk nélkül.

Azt mondanám, online jövedelem Solution-t el kell kerülni minden áron.

Ez az alábbi link fordítása

[link] - én ezt találtam a neten. Margó

2013. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 DJ Jano válasza:
Azt lehet tudni a Cd-ről hogy hova lehet regisztrálni
2013. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 Anikó45 válasza:

Sziasztok, Én is rendeltem egy ilyen csomagot, de elolvastam

ezt az oldalt és még idejében kapcsoltam, valóban hamis,

mindent át néztem róla amit csak lehetett, és amikor megérkezett a csomag, visszaküldtem szépen a feladónak.

Soha többé nem rendelek így, hogy nem tájékozódom előtte!

2013. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!