Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal...

Pisti124 kérdése:

Szerintetek ez az oldal átverés? Online salary solution Infót sehol nem találtam rólla csak annyit hogy nagyon jó internetes pénzkeresési módszer.

Figyelt kérdés

#pénzkeresés #átverés #online #online salary solution
2013. máj. 2. 19:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 Samusaran válasza:

A következő bejegyzést facén írtam, de közben láttam, hogy itt is foglalkoznak a témával így jobbnak látom ide is beilleszteni:


"Az egy dolog, hogy túl szépen hangzik, de olyan ajánlatnak amire már csak egy napod van eldönteni, hogy bele ugrasz e, az mindig kamú. De ugyanezt ezt a profilt már eljátszották egyszer a titokzatos alaszkai, vagy nem tudom milyen kék bogyóval, ami pár hét alatt eltünteti a zsírpárnákat. Azt is bbc meg egyéb nevekkel ékesítették. És azon is voltak pozitív hozzászólások, amihez ügye te is hozzátudsz szólni, csak a te bejegyzésed soha nem fog megjelenni. Nyugodtan kipróbálhatod, attól nem lesz bajod. Csak valami kitalált email cimet adj meg, mert ez egy adathalász alkalmazás is egyben. Ha a sajátodat adtad meg akkor sincs baj max heti szinten, egy pár kéretlen levéllel többet kapsz a fiókodba. De ha nem akarod kipróbálni, akkor néz vissza az oldalra másnap és figyeld meg, hogy ugyan azok a hozzászólások mit sem változtak... És persze interneten alapszabály, hogy semminek nem szabad bedőlni ami sok pénzel, vagy bármilyen hihetetlen eredménnyel kecsegtet. Főleg ha azt ígérik, hogy ha gyorsan lépsz akkor még jobban járhatsz... Jól nézd meg ezt az oldalt, mert minden amit látsz rajta, csak egy játék a hiszékenységeddel... Csak azért mert a legtöbb fake oldal hasonló pszichológiai trükkökkel próbálkozik. Itt már annyira hülyének nézik az embereket, hogy még a profilon sem változtattak, csak a design lett más... Figyeljetek oda..." Még annyi, hogy ezek a hirdetések, pont azokat célozzák akik szinte menekülni akarnak a pénztelenségből és okkal, mert őket a legkönnyebb meggyőzni... A gyors meg oldás, sohasem igazi megoldás és ez szinte mindenre igaz...

2013. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim válasza:
Van egy weboldal amivel meg lehet nézni, hogy a cég, ahova regisztrálni szeretnél kamu-e vagy sem,haszertnétek elküldöm itt egy kép [link]
2013. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:

gyerekek! minden ilyesmi kamu, ők pont az ilyen embereken valóban jól keresnek, sőt brutálisan jól... ha ti is csináltok egy ilyen kamu oldalt és jó marketinget csináltok hozzá ti is kereshettek rengeteg sok pénzt, csak egy információs termék kell hozzá...

Egy biztos, nincs az internet világában sem olyan, hogy valamiből szakértelem nélkül pénzt kereshetnél... pénzt keresni csakis munka árán lehet... az, hogy az a munka könnyű, vagy nehéz, az interneten van, vagy egy multi cég gyártósorán az már csak rajtad áll...

2013. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim válasza:

[link]


ENNYI . KAMU

2013. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 Anikó45 válasza:

[link]


Ez a hirdetés is ugyan az hasonló változatban, ezt is a face hirdetik új köntösben!

2013. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 kovács kody válasza:

sziasztok!


nos én el mondom nektek miről van itt szó! mikor rá találtam erre az oldalra furcsa volt nekem, hogy csak pozitív megjegyzések vannak ott nah én vettem a bátorságot és írni akartam oda a kommentelő részre de érdekes, hogy nem jelent meg az én ki írásom vajon miért???? megrendeltem a cd-t! 3 napon belül jött a futár de olyan bunkó volt, nem talált otthon felhívott telefonon és brutálisan kérdőre vont,hogy én ,hogy merészelek el menni mikor meg volt beszélve, hogy jön! 10600.ft a csomag! kibontottam és egy cd-t találtam benne! ROHADTUDL NEM MAGYARÚL!!!!!mind1 angolul beszélt a cd- de arról semmi szó nincs, hogy hogyan kereshetsz csak az , hogy hogyan változthatod meg az életed! azaz meg vettél egy reklám cd-t amin be mutatják a céget de a munkáról kúrvára nem beszél semmit!

2013. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim válasza:

Nos, én meg megmutatom mindenkinek, hogy mi a tököm van ezen a legendás lemezen! Aki kíváncsi rá, az az alábbi címről hozzáférhet! Szedjétek, okuljunk!


[link]



(A lemez teljes tartalma, ISO képfájlba csomagolva!)

2013. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim válasza:
Úgy látszik csak belépés/regisztrálás után látszódik a teljes cím...
2013. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 Anikó45 válasza:
Én szeretném megnézni azt a DVD-t, de nem tölti le a gép, nem tudnád egy másik formátumban feltenni, hátha úgy sikerülne, köszi!
2013. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim válasza:

"Egy édesanya heti 1400 dollárt keres távmunkával, nem fogja elhinni, hogyan csinálja!"


Rövid ismertető alatt a hozzászólások olvashatók, további hozzászólások bevitelének lehetőségét is biztosítva. Ha valóban hozzá szeretnél szólni a témához, akkor kiderül, hogy begépelheted gondolataidat, de az nem fog megjelenni, kritika esetén biztosan. Valójában elolvasva az összes hozzászólást visszaköszön, valamiben hasonlóak, mindannyian a közölt lehetőségről áradoznak, késztetést ébresztve, értékesítési célokat szolgálva, adott esetben mesterségesen szerkesztve a hozzászólásokat az oldalra. A cél: a cukrosbácsi növekvő eséllyel találjon olyanokat, akiket beetethet a nagy számok törvénye irányába dolgozva.


A témában a neten több helyütt írtak már összefoglalókat.


"Kétségbeesett és/vagy hiszékeny emberek beugratására számtalan weboldal szakosodott az interneten. Ezek általában olyasmikkel csalogatnak, hogy segítségükkel bárki képes lesz valamicske kevés munkával havi milliós pénzt keresni..."


Az aktuális weboldal annyira rámenős, hogy még az oldalon elhelyezett BBC, CNN, időjárás, ...linkek is ugyanazon oldalra vezetnek: "Hallottad? Emberek Milliói Dolgoznak Otthonról!..."


vagy talán inkább emberek millióit próbálják becsapni otthonaikban?

2013. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!