Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérhetek pár negatív véleméynt...

Kérhetek pár negatív véleméynt a Disney-ről?

Figyelt kérdés
Tehát: nekem már elegem van belőle. Nem tudom mér nem lett külön adó a Jetix és a Disney(én a Jetix-et néztem volna így is. Már elegem van ezekből a rinyás, zenés, táncos szarokból. A Jetixen a Hannah Montana-n kívül mennyi ilysmi ment? 0000000000. Szóval engem már kiborít a Disney Channel és titeket? Meg ahogy nézem a reklámokba már lesz egy új éneklős szar bizonyos Austin és Elly. Meg a filemk is már ilyen szar énekesek, és a színész(nő)k 16 alattiak általában. Szóval kérhetek pár negatív véleményt?
2013. máj. 4. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy más szerint is ostobaság amit ott művelnek.

Szerintem a Disney Channel már nem igazán áll a Walt Disney Company fennhatósága alá... Nagyon szeretem a Disney filmeket/rajzfilmeket, de ami ezen az adón megy, az egyszerűen borzalmas. Nem elég, hogy minden hülyeség alá bevágják a műnevetést, az élőszereplős sorozatok általában megfeledkeznek még az alap történetszálról is.

Pl. az "Indul a risza" táncaira, szerintem 7x több munkát fektetnek, mint a történetírásra.


Inkább játszanának egész nap Disney rajzfilmeket, minthogy ilyen ostobaságokat...

2013. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát még szép hogy ostobaság. És az indul a risza szép példa erre. Én szeretm max a wizards of waverly-t meg a sok sikert csárlit. A többit nem. Meg persze a rajzfilmeket ( Phineas és Ferb, Mickey egér, Gravity falls) őszintén jobban csípem.
2013. máj. 4. 22:37
 3/13 A kérdező kommentje:
És midnen fiatalt már a zenével bolondítanak szóval én a 3 sorozaton kívül midnegyiket gyűlölom. A 14 éves China Anne Mcclain egy szép példa arra hogy midnen fiatalt bolondítanak. Sminkeli magát, magassarkuba jár és még csodálkoznak a szülők hogy a lányuk/fiuk ilyen rossz, szófogadatlan lesz?
2013. máj. 5. 10:47
 4/13 A kérdező kommentje:
És még valami. Az országba akinek van Disney Channele az a 100%. És ebből mennyien nézik ahogy elnézem? 1,6%. Nem is csodálom. És ez a műröhögés engem is k*rvára kiakaszt.
2013. máj. 5. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, gond vele az is (mármint az élőszereplős sorozatokkal), hogy nem sugall semmiféle tanulságos/normális dolgot, csak a hülyeséget. A rajzfilmeket én is sokkal jobban szeretem.

Mit mond a Gravity Falls? Jó ha van egy társad akiben mindig, minden körülmény között megbízhatsz.

Mit mond az Indul a risza? Táncolj, valószínű megoldódik minden gondod... vagy nem


Mellesleg egyre többen nézik. Úgy látszik a mostani 8-13 éveseknek erre van igényük.

2013. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, de a Gravity Falls-t mér szüntették meg?
2013. máj. 5. 14:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges volt valami a szinkronnal, vagy nem érte el a nézettségi elvárásokat...
2013. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A GF nem szűnt meg, csak tavasszal rengeteget új baromság érkezett, így egy darabig kivették a műsoridőből. Júniusban 2 új részt is le fognak adni, olyan nincs hogy a nézettség miatt befejezetlenül hagynak egy évadot(kivétel ha tényleg annyira rossz), a szinkronstúdióval leszerződtettek, az első 21 részt biztosan láthatjuk magyarul. :)
2013. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
thx
2013. máj. 12. 13:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy a Gravity Falls újra látható lesz. Viszont azért volt nem egy sorozat amit befejezek amiatt, mert nem teljesítette a hozzáfűzött reményeket.
2013. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!