Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtubon néztem videókat...

Youtubon néztem videókat amikor találtam egy elég durvát (link a leírásban) és nem tudom hogy mi az?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=sichczXYAnA


nagyon durva és nem tudom hogy ez valami film vagy ezt tényleg csinálják(ták) vagy kik ezek az emberek és miért csinálják ezt velük és az egész németül vagy nem tudom milyen nyelven van így semmi nem értek belőle googlé-ba is beírtam de ott is csak idegen nyelvű találat volt. szóval segítsek már hogy mi ez.



2013. máj. 4. 17:52
 1/1 banyamanya ***** válasza:
Talán valami dokumentumfilm. De mivel németül van... egy szót sem értek belőle. De ha valós filmről van szó, akkor azért nem hiszem, hogy a katonák arcát megmutatták volna. Lehet, hogy kamu az egész...
2013. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!