Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sportszerű, vagy nem? 18/L

Sportszerű, vagy nem? 18/L

Figyelt kérdés
Egy másik lány kihívott verekedni, mert úgy gondolta, hogy így kell megoldani a problémánk, de megegyeztünk, hogy nincs harapás, rúgás, ököl, hajhúzás, csak birkózás. Ő pedig beletúrt a köldökömbe, csavargatta, cibálta, én meg nem bírtam. Ez sportszerű volt?

2013. máj. 5. 17:21
1 2
 1/12 Sparr0w ***** válasza:
100%
Persze hogy sportszerű volt hiszen nem szerepelt a kitételek között a köldök cibálás. Sajnos legközelebb jobban fel kell hogy készülj gyakorolj be pár jó fogást, ja és jegyezd meg: VÉDD A KÖLDÖKÖD!
2013. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sparr0w ***** válasza:
A fejedet is mindig rejtsd el és igyekezz a teljes súlyoddal egy pontjára koncentrálni és azt kicsavarni és beszorítani.
2013. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sportszerunek sportszeru volt, ha azt nezzuk, hogy olyan szabalyokat fektettetek le, hogy mit nem lehet

Legkozelebb mondd azt, hogy birkozas szabalyaival, es akkor nem er ilyet csinalni..

De inkabb ne legyen legkozelebb, nemigaz, hogy 18 evesen 10 evesek modjara viselkedtek..:(

2013. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Ez már vicces legközelebb legyen öklözés.

Ha bunyóztok akkor ne úgy mint az oviban hanem úgy mint a férfiak az utcán.

2013. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ferfiak az utcan, pfff.... ha jol verekedsz, csak az latszik, hogy szoktal verekedni, vagyis suttyo vagy

Ha szabalyos birkozasban nyomsz le valakit.. na az a ferfias!

Ha pedig nem verekszel, mert ertelmesebb vagy ennel, akkor vagy emberi...

2013. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a lányok között meghatározóbb a testi erő, mint a fiúknál, szóval adott, hogy örökké balhé van! Én kézilabdás vagyok, elég jó a fizikumom, egy átlag fiútól nem lenne félni valóm, de az a csajszi kifogott rajtam a köldökömmel!
2013. máj. 6. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkoris ovodas szint amit muveltek...


Amugy akkor keress te is ilyen pontokat, amit nem utni, csak pl nyomni kell

Pl haton van egy resz a lapockatajban, ahova ha jol benyomod a huvelykujjad, akkor a masik elobb homoritani, majd elhuzodni es kiabalni fog:D

Vagy a konyok ideg, amit eddig csak asztal szelevel talaltal meg;)


De akkoris, szanalmas ezaz egesz...

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó! (Kedves kérdező előtt)

Ezt mindig azok szájából hallom akik gyávák és nem mernek kiállni becsületükért,értéktárgyaikért vagy félnek ,hogy lealázzák őket. Ez ilyen örök vesztes b*zis stílus volt.

Gondolom ezt azért mondod mert egy piercinges kis f*szkalap vagy aki nem tud egy ütést sem véghezvinni.

Azért mert ők nem tudnak verekedni márt mindjárt a máűsik a suttyó mert egyszerűbb megalázkodni meg kockulni, elfogadni, hogy gyenge vagyok mint ,hogy heti egyszer elmenj kondiba, heti háromszor kung fu- ra és alkalmanként elmenj boxolni is.

És vannak olyan esetek amikor mást nem lehet tenni ,bár kommentedből kinézem, hogy ilyen helyzetben sírva hazafutnál.

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg szánalmas.
2013. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi erővel meg is ujjazhatnátok egymást...
2013. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!