Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hatalmas...

Mit csináljak? Hatalmas sz@rban vok! (Skype + E-mail Probléma)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nagyon régen regisztráltam Skype-ra,

azóta már megváltoztattam az e-mail -emet és nemrég a skype jelszavam! VISZONT ELFELEJTETTEM A JELSZAVAMAT SKYPE-ON!

Most nézem, és az emailt is félreírtam, ********@gmail.com helyett *******@gmail.hu -t írtam! Tehát egy nem létező e-mailt adtam meg az XY@gmail.hu -val! >:( Így nem tudom az "Elfelejtett Jelszó" -parancsot használni sem! Légyszi segítsetek! Hogy tudnám megoldani?

Előre is köszi!



2013. máj. 6. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

tehát nem tudod a jelszavad egy nemlétező fiókhoz?:D

csinálj új felhasználót.. ha eddig úgysem használtad, végülis tökmindegy, nem?:D

2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A véletlen elírást kihasználva létezik a gmail.hu e-mail szolgáltató. Beregisztrálod a címet, megkapod rá az emlékeztetőt is.


Viszont elvileg a regisztrációt meg kellett volna erősíteni, azaz anélkül a Skype fiók sem jön létre, vagy megszűnik pár nap után.


A másik lehetőség az új fiók, ügyelve a hiteles adatokra.

2013. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy fiókváltás, és akkor beírhatod újra a jó email címed a jelszókéréshez.

De a Skype honlapján is kérhetsz új jelszót.

2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


1.: Az, hogy régen regisztráltam, nem azt jelenti, hogy nem is használtam!(Mellesleg naponta használtam! :P)

2.:Az email és a jelszavak között is volt nagy gubanc, ez van! XD

3.:A gmail.hu nem megy, nem tudom miért!


Egyenlőre ennyi! :)

2013. máj. 6. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megoldódott a problem, de azért köszi! :)
2013. máj. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!