Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolgokat érdemes...

Shepard00 kérdése:

Milyen dolgokat érdemes magammal vigyek, ha belépek a Francia Idegenlégióba?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdeznék, akik valóban kompetensek a dologban. Tervezek kimenni a Francia Idegenlégióba. Mindig is érdekelt és vonzott, csak közben másképp alakult az életem. A házasságom tönkrement és azt gondolom, hogy nem akarom Mo-on folytatni az életem. Egyelőre még nem mondták ki a válást, de igazábol nem szeretném ezt már kivárni, megoldják ezt nélkülem is, megbíztam egy ügyvédet és nincs semmi vitás kérdés. 31 éves vagyok, a fizikai állapotom bőven rendben van, tudom lelkileg lesz kemény, de szerintem azzal se lesz gond. Még elmegyek fogorvoshoz megnézetni nincs -e lyukas fogam, ha lenne megcsináltatom. Egy van ami ki van húzva, de , ha jól tudom az nem gond. Tetoválásaim vannak, semmi provokatív, elvileg az se gond. Angolul elbeszélek , franciára most fogok ráfeküdni. Olvastam, hogy év vége felé érdemes menni, de nem szeretnék arra várni. Nem hátrálok meg, ha ilyenkor esetleg keményebb. Mi az amire feltétlenül szükség van. Milyen ruhák, személyi , jogsi elég, vagy kell esetleg útlevél is? Fegyver vizsga papírt vigyek, vagy tök fölösleges( csak mert itt sportlőttem)? Minden építő választ előre is köszönök!
2013. máj. 6. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az ég adta világon minden le van írva, amire szükséged lehet, legyen az a felvételizés folyamata, iratok, követelmények stb.

2013. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!