Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen budapesti helyet...

Milyen budapesti helyet ajánlanátok fotózásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az első "profibb" portré és divatfotózásomhoz keresek helyet Budapesten vagy a szűk közelében!

A megrendelő nem tudott semmi konkrétat mondani ezért az "én fantáziámra bízta". Megkötése az volt csak, hogy "vintage stílusú környezet" legyen kisvárosi "retro" hangulattal.

Kérlek segítsetek, talán ettől függ, hogy beindul-e a "karrierem". Előre is köszi!:)



2013. máj. 7. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de akkor kezdj el megrendelésre pénzért dolgozni, ha nem itt kérdezed meg, hogy milyen helyszínt válassz a fotózásra (és ha tudsz számlát adni, mert a NAV nagyon csúnyán büntet ilyesmiért tudtommal). Te ismered a megrendelőt(mert ugye megvolt a fotózást megelőző néhány órás ismerkedős, beszélgetős kávézás, sütizés, üdítőzés), neked kell tudnod, hogy az elvárásaihoz és a személyiségéhez milyen helyszín illik.
2013. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én kérek elnézést de azt egy szóval se írtam, hogy pénzért fotózok. tudnék én sok helyszínt, de a kedves "megrendelőnek" egyik sem felel meg,mert vagy nem szereti az erdőt, vagy allergiás a virágokra. és bár ismerem a fotóm alanyát, mégsem tudom kitalálni mi van a fejében,mivel még ő sem találta ki pontosan.

kérlek mielőtt belém kötsz, kérdezz vagy gondolkozz.

2013. máj. 8. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond, sajnos gyakori probléma, hogy az emberek nem tudják értelmezni amit leírnak/elolvasnak. A megrendelő szó idézőjel nélküli (de még az idézőjeles is) használata deklarálja, hogy a megrendelő fizet a szolgáltatásért. Egyébként meg pont azért javasoltam, hogy tarts egy akár több órás kávézós sütizős beszélgetést, hogy megismerd és a fejébe láss, tudd, hogy mi felel meg neki és mi nem. Ezt nem tudjuk helyetted eldönteni. Egyébként ha a fantáziádra bízta akkor szabad kezet kaptál, kicsit sok itt az ellentmondás, ez pedig igen meszse van a "profibb"-tól. Nem kötekvés, csak unalmas már, hogy boldog boldogtalan fotósnak képzeli magát és "portfoliófotózást" vállal, nulla tudással, nulla felkészültséggel úgy, hogy nem ért az emberekhez és fogalma sincs mit kezdjen az első belépő dSLR vázának és egy 18-55 "kit"objektívének megvásárlása után és itt kérdezgetik, hogy akkor most hol keressenek modellt de ha valaki bármilyen kritikával illeti őket akkor máris fikázást és kötekvést kiáltanak, pedig csak arról van szó, hogy egy kicsit nehezebb ez a történet mint amilyennek elsőre látszik és mi akik már kicsit komolyabban űzzük, unjuk századszorra is leírni.
2013. máj. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!