Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak felénk ekkora bunkók a...

Csak felénk ekkora bunkók a postán? Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Jó ha ketten ülnek bent és dolgoznak, a többi hely üres, abból egy mindig lumpól beszélget és csiga lassú, és mikor szóvá teszem hogy nem munka időben kéne beszélgetni mert nem érek rá, én dolgozni megyek még ő van felháborodva...

2013. máj. 8. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kulcsszavak: "nem dolgozik" :D
2013. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én 1X voltam postán. Bementem köszöntem és arra nem volt képes hogy visszaköszönjön, megbámult, végignézett rajtam fúj nézéssel, erre köszöntem még 1X, mert azthittem, hogy nem volt az elöző elég hangos, erre röhögtek, átküldött egy másik ablakhoz, ahol beakartam fizetni a csekket, erre az meg visszaküldött oda ahonnan elküldtek már, azmeg leb*szott, hogy mért nem szoltam, h mit szeretnék.

nagyon nem esett jól ez az egész, én már nem megyek többször postára sem:))

2013. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Cserélj vele helyet és mutasd meg milyennek kell lennie egy igazi postásnak. Egy tízezrest ráraknék, hogy nem bírnád 1 hónapnál tovább... Könnyű mást kritizálni, de szerintem előbb mindenki a saját portája előtt söprögessen, aztán mondjon véleményt, hogy ki milyen lassú, meg bunkó. Te munkaidőben sosem beszélsz senkivel akár munkáról, akár magánéletről? Leülöd a 8 órádat egy szó nélkül, senkivel semmiről soha nem kommunikálsz?
2013. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha a munkám rovására menne akkor kusban doplgoznék és ez nem postás ez egy postai alkalmazott
2013. máj. 9. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Mondom. Próbáld ki. Nálunk van felvétel, ha gondolod, kíváncsi leszek mennyit fogsz dumálni, és mennyi nem megy majd a munka rovására. Hagyjuk már ezt az "én vagyok a munka hőse", meg "én tökéletesen elvégzem a munkám" dumát. Ha mindenki elvégezné, nem tartanánk ott, ahol.
2013. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom miről beszélsz egy normális munkahelyen ha munka időben beszélgetsz félrehívnak és megmondják hogy ellehet fáradni haza.. nem tudom te milyen munkát végzel de a legtöbb ember képzeld a munkahelyén munkaidőben dolgozik.. bármennyire is meglepő ez számodra...
2013. máj. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!