Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetero lányok! Nem érdekel/izg...

Hetero lányok! Nem érdekel/izgat titeket a leszbiség? Hidegen hagy titeket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Azért hetero mert nem izgatja... xD
2013. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést...
2013. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Konkrétan a leszbikus "életmódra" gondolsz, vagy inkább két nő közötti testiségre? Mert az utóbbi szerintem valamilyen szinten minden nőnek/lánynak megfordul legalább egyszer a fejében, hogy milyen lehet egy másik lánnyal. Ha más nem egy csók, vagy néhány gyengéd simogatás erejéig...mert kíváncsiak vagyunk. Biztos van kivétel is, akit egyáltalán nem érdekel és teljesen elzárkózik tőle, de ez legyen az ő baja. :)

Az én véleményem hetero nőként, hogy nővel szeretkezni fantasztikus dolog, össze sem hasonlítható a férfivel való szeretkezéssel. Nem jobb az egyik a másiknál, csak másabb. Amiért viszont nem biszexuális, hanem hetero nőként jelöltem magam, az az, hogy képtelen lennék egy másik nőbe szerelmes lenni, bármennyire is kedves, bármennyire is vonzó és kívánom, nem megy. Nem tudom elképzelni, hogy egy nővel éljek együtt. :)

2013. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Testileg vonzódsz a nőkhöz is, tehát biszexuális vagy. Felesleges ez az önáltatás a hetero szöveggel. Aki biszexuális az nem feltétlen tudja magát elképzelni mindkét nem mellett tartós kapcsolatban. Sokan az egyik nemhez csak testileg vonzódnak.
2013. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Joe Makepeace ***** válasza:
53%

Mindig meglepődök azon, hogy mennyire nincsenek tisztában az emberek jó néhány hányada alapvető fogalmakkal! Itt a példa a 4-es kommentelő!

Én fiú vagyok és heteró! Azt is maximálisan elfogadom ha valaki homo, és még nagyon sok mindent! Nálam toleránsabb és megértőbb ember kevés van a világon!

De nem történt olyan hogy lefeküdtem a Bélával, a Gézával, a Ferivel meg a Jancsival, csak éppen nem tudom elképzelni az életemet velük! Ugyanis akkor már nem felelek meg a hetero kategóriának! K**vára egyértelmű!

(sőt ha szigorúan vesszük még magában a szóban is az van benne hogy hetero-vagy éppen homo- vagy bi SZEXUÁLIS!

Nem a párkapcsolat! A SZEXUÁLIS beállítottság...

2013. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%
Bullshit. Nagy úr a kíváncsiság. Ilyen szempontból pedig fél világ meleg vagy bi lenne, ha már egyszer lefeküdt egy saját neméből valóval.
2013. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Joe Makepeace ***** válasza:

Akkor nem értek hozzá, bocs hogy belebeszéltem!

(mindig tanul valami újat az ember...)

2013. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Több mint a fél világ bi is. Na akkor mivan? :)
2013. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kicsit izgat
2013. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!