Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy vészelitek túl azt a...

Ti hogy vészelitek túl azt a stresszt, bűntudatot mikor tartozásotok van? Többi lent

Figyelt kérdés
Lehet kicsit béna és érthetetlennek hangzik a kérdés, de én már napok óta nem tudok aludni, a két befizetetlen csekkem miatt, folyamatosan rosszat álmodok, egész nap az a fura lelkiismeretfurdalás szerű érzés gyötör. Megoldást próbálok találni hogy minél előbb betudjam fizetni az immár 2 hete lejárt csekkjeim... Tudom hogy mások akiknek több százezres tartozásuk van nyugodtan le tudják hajtani a fejüket, de én azt érzem teljesen kikészülök ettől a mindössze 5 ezer ft-os tartozástól... Kölcsönkérni nem akarok/nem tudok. De azt érzem teljesen megőrülök!!!!! :( Ti hogy vészelitek ezt túl? (Már aki szokott ilyen helyzetben lenni) 23/L

2013. máj. 9. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején én is így voltam, később már nem. Rájöttem, nem fog összedőlni a világ ha csúszik a csekkem 1-2 hetet. Így ma már nem érdekel. Igyekszem mindent befizetni és ha marad csekk akkor is nyugodtan alszom, majd befizetem a következő héten.. Ha nincs miből akkor sem fogom tudni befizetni ha sík ideg vagyok, vagy nem alszok rendesen.. Ezért felesleges ezen rágódni, és gyomorfekélyt szerezni..
2013. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:

Szoktam tartozni szolgáltatóknak, csúszni néha a befizetésekkel, és egyáltalán nem érdekel. Úgyis szólnak, ha "kintlevőségük" van irányomban.

Ha személytől kérek kölcsön (nem szoktam), más a helyzet, a lehető leghamarabb igyekszem megoldani.

2013. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

teljesen normális, hogy rágódsz...de.. nem tudsz jobbat, mint várni, hogy pénzed legyen...kölcsön ne kérj, az rosszabb. a szolgáltatóknak Te csak egy tétel vagy a sok ezer közt, azt sem tudják, hogy létezel..


ha lesz pénzed befizeted, kész...ha jön egy felszólítás, akkor nem össze...őőő...rezzenni, ha nem előbb-utóbb befizetni...


aludj jól, mert az alvás a legfontosabb. izguljon más a pénzéért.

2013. máj. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!