Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a barátnőm...

Lehetséges, hogy a barátnőm irigységből akar lebeszélni arról, hogy ismerkedni kezdjek a fiúval?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért...de mostanában olyan érzésem van, mintha a legjobb barátom nem akarná, hogy párkapcsolatba lépjek. Mind a ketten lányok vagyunk, neki van barátja, nekem nincs. Ám mikor mondom neki, hogy ez vagy az tetszik, vagy írnak nekem fiúk, akkor mindig azt mondja rájuk (de kivétel nélkül), hogy áá ő úgy is átverne, meg komolytalan hozzám, meg kis metroszexuális, és társai. Nem értem. Irigy lenne? De egyszerűen nem tudom elképzelni róla, hogy boldog kapcsolatban él, és nem akarja, hogy én is boldog legyek. Mégis felmerült bennem a gyanú, mert szinte mindenkiről le akart beszélni, aki idáig szóba jöhetett volna...
2013. máj. 10. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély. Magának akar téged is meg a barátját is.
2013. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondd el neki, hogy ismerkedsz.
2013. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez jó ötlet lenne, csak épp az ember kivel beszélje meg a dolgait? Szerintem az embernek kell néha segítség, kell akivel megbeszélhesse, hogy mi történik vele. Tipikusan csajos téma ez, és hát végül is ezért barátnő, nem? Annyira rossz...titokban kell tartanom valamit az előtt, aki a barátom?
2013. máj. 10. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha vele nem tudod ezt megbeszélni, mert a saját álláspontját akarja rád erőltetni, akkor miért pont vele akarod megbeszélni?
2013. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, ne haragudj. Csak őt hittem egyetlen igaz barátomnak, és nem tudom kivel megbeszélni az ilyen dolgaimat. De úgy tűnik, muszáj lesz jegelnem vele ezt a témát.
2013. máj. 10. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen lett a legjobb barátnőm. Mikor elkezdte ezt az egészet én is azt hittem féltékeny, aztán 1 évvel később máson keresztül visszahallottam hogy azért csinálta mert már unta ezt a témát... :) Hát ez azért volt fura, mert nekem sosem említette.


Szóval hanyagold vele ezt, beszéljetek másról! :)

2013. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Amúgy nem hiszem, hogy unná, hiszen ő az, aki folyamatosan azt ecseteli, hogy a barátja ilyen és olyan édes, és mit csináltak együtt...ennyi erővel én is unhatnám, mégis örülök nekik, de én is szeretnék már boldog lenni.
2013. máj. 10. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!