Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ezekre a megoldás...

Mi lehet ezekre a megoldás ezekre?

Figyelt kérdés

igazából nem tudtam hogy hova írjam ezt a kérdést..van 2 problémám, ami nem tudom hogy mért van és hogy mi a megoldás...

1.a bőröm nem olyan szép egyszínű, hanem foltos.mondhatni átlátszik és ilyen kék, zöld, lila foltos a bőröm.talán az ereim miatt...és hát...már nagyon jó lenne ezt megoldani hogy olyan szép barack színű legyen mint mindenki másnak..


2.lány vagyok, és mégis tisztára szőrös a karom és a lábam is!de ég csak nem is szőke hanem sötétbarna és elég dús..olyan jó lenne hogy nem lenne rajtam, mert több barátnőmön sincs!és én így nem merek se rövidnadrágot, sem rövidujjút felvenni!! :(


nagyon nagyon hálás vagyok annak, aki meg tudja mondani hogy mi a megoldás ezekre, mert nagyon zavarnak!előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2013. máj. 11. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
borotva :D
2013. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!