Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves 163cm 58 kiló vagyok....

Brigitta123321 kérdése:

13 éves 163cm 58 kiló vagyok. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek az ilyesmihez, de én 14 éves 162 cm 48 kg vagyok.
2013. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem erre vagyok kíváncsi..hanem arra h ez normális-e..
2013. máj. 11. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális. Google -> BMI index -> 1. találat...


Az Ön testtömegindexe

21,83

Kategória: normál

Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2013. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. máj. 11. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális én 12 vagy 168 cm és 60 kg
2013. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!