Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha pár cigány megáll kötekedni...

Ha pár cigány megáll kötekedni velem az utcán és az egyiknek akkorát lecsavarok, hogy ott helyben elesik, a többi elfut, akkor hívnom kell a rendőröket? Mit kaphatok? Bilincsben visznek el?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 20:43
 1/8 aspikami ***** válasza:
85%
Mondd, hogy meg akartak támadni és akkor önvédelemnek minősül.
2013. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menekülj. Mert téged bilincselnek meg a zsidesz védők, nem a szőrös talpúakat. Őket védik a legjobban és nem Magyar polgárokat.
2013. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Húzz el a helyszínről. Mert még meg is bilincselnek közmunkát is kapsz , pénzbírságot is kaphatsz.

Fordított esetben ha még meg is halnál ők meg egy ejnye-bejnye legközelebb gyengébben üssétek .

2013. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha még az húz be neked egyet, akkor is te mész a sittre, ha megvéded magad, mert itt mindenki van joga, csak a normális embereknek nincs!
2013. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha elfutok és úgy találnak meg a rendőrök, akkor nem lesz rosszabb?
2013. máj. 12. 22:01
 6/8 anonim válasza:
100%

Patthelyzet. Ebben az esetben így is-úgy is te szívhatod csak meg. Ha elfutsz azért, ha meg nem futsz el, azért. Mivel a társai azt fogják mondani, hogy te cigányoztad őket. És ebben az esetben (meg egyébként is) téged fognak megbüntetni, nem a cigányt. A rendőrség Magyarországon egy rakás sz@r, a kormány meg cigányvédő. A bírók is azok.


Sajnos egy ilyen esetben csak te szívhatod meg.

2013. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, ezek csak Orbán királyunk "rejtett erőforrásai".


Na de most komolyan:

Ahogy előttem is írták, így is, úgy is ők ússzák meg. Amúgy én legszívesebben elmennék a helyszínről.

2013. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mosolyogva elmennék.

Amúgy ha szólsz a rendőröknek, és azt mondod, hogy önvédelem volt és ha felkeresik a többit, aki elszalad, úgyis mind azt fogja mondani, hogy Te kezdted, szóval inkább hagyd.

MAGYARországon élük, Magyar emberek vagyunk, de nagyon úgy néz ki, hogy őket több jog illeti meg..

2013. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!