Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1995-ös audim van mi lehet a...

1995-ös audim van mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
tegnap e11lindultam rendesen ment80-ig ott felraktam 5-be a 100-ig huzott ott meg mintha visszavenném hirtelen a gázt és elfogy az ereje alig gyorsul. ha visszaveszem a gázt é.s odataposok akkor általában elkezd huizni megint... am 1.9 TDI. lehet légtömegnyomásmérő a baj vagy a turbónál a cső (vákum) kiszakadva esetleg mert ezt a tippet kaptam.. előre is kösz mindenkinek!

2013. máj. 12. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:

üzemanyag ellátás. Valami valahol eldugult.A tanktól a befecskendezőig ki kell gyönyörűen tisztítani, menni fog mint a szél.


Tehát, az üzemanyag sziv. előtti szűrőt, tankot, aztán átfújni/ mosni a csöveket, majd az adagoló előtt, és benne.


A magamfajta lusta azt csinálja, hogy tesz a gázolajba valami adalékot, ami old bizonyos dolgokat...a vizet nem negyon, de javul.


Láttam már régi autókon trágyás tankot, szűrőt, csoda hogy még beindult.

2013. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!