Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 10 éves vagyok...

Mit csináljak? 10 éves vagyok és a legjobbbarátnőmme (Encivel) nagyon jóban voltunk 3 évig aztán elment egy gazdag lány az osztályunkból és amikor el jött a szülinapom akkor ő rá két hétre irt egy levelet hogy utál

Figyelt kérdés
és a szülinapom ota nem a barátnőm és aztán ki békültünk de jött vivi (egy lány ) és akkor ki alakult egy csapat enci vivi viki bogi kincső anna és akkor ez a monster highos csapatnak ugy mond enikő volt a vezére és engem és az igazi kitartó mellettem álló legjobbbarátnömetkiközösitette és aztán ki békültünk aztán megint össze veszett velem mert nekem is ungyan olyan a nadrágom de nem értettem hogy ez miért baj mert azt hiszi hogy ő mondhatja meg mindenkinek hogy mit csináljunk de aztán egy hét és megint kibékült velem aztán össze veszett aztán kibékült velem össze veszett és amugy meg én öt nagyon szerettem mert amikor a nagymamámnál voltunk volt egy kis saját házunk és olyan jól éerztük magunakt és éppen most az egész osztály már mint a lányok 99% utál és ez nekem nagyon rosszul esik és tiszta ideg lelkibajom van szóval mit tegyek kérném a válaszokat
2013. máj. 12. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Takarodj aludni holnap iskola!!!!!!
2013. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
leckéztesd meg most te vessz össze velle a semmin..
2013. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Obvious troll is obvious.
2013. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

op is a faggot


2/10 mert válaszoltam

2013. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!