Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leírnátok mindent az Amnesia...

Leírnátok mindent az Amnesia animéről?

Figyelt kérdés
Most néztem végig... :D nagyon tetszett... de nem tudjátok, hogy melyik volt az igazi világa a csajszinak? :D szerintem az amiben Shinnel volt együtt..., mert az amikor leesett a szikláról és úgymond elkezdődött az egész...arra Shin is emlékezett... tehát az lehetett az igazi világa... szerintem... :D szerintetek? :D amúgy tudtok kulissza titkokat... valami kiegészítést? vagy, hogy hol tudhatnék meg többet? :D

2013. máj. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszd ki a novel-t .... amúgy elég gyenge anime ..
2013. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eredeti világát nem mutatták, abba uyanis a zöld hajú sráccal volt együtt, a többi csak a haverja...

Am én is többet vártam ettől az animétől... ez kb olyan ''jötten láttam tovább'' feeling volt... :/

2013. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy igen.. én is többet vártam tőle... de élveztem... szóval, még ha nem is volt olyan nagy durranás, mint vártam... mégis izgatottan néztem végig... szóval nekem tetszett... :)
2013. máj. 14. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ukyo a végén kifejti hogy az ő világa volt az igazi. Ha akarod hogy kifejtsem mégjobban,magyarázzak mégjobban ha nem tudod elfogadni,akkor írj privit XD
2013. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!