Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 15 évest rendőrök hazavihe...

Egy 15 évest rendőrök hazavihetnek ha szülő bejelenti?

Figyelt kérdés
Utálok anyámmal lakni,egy percet nem tudok nyugodt lenni mellette.Az okok olyasmik hogy megtép,ütöget,lek*rvázik,ő rakja el a cuccaim,de nem mondja meg hol van,ha megyek fiúhoz aki tetszik(nem járunk,semmi nem volt köztünk)akkor azt mondja hogy mi van,megyek megb*szatni magam? Minden g*ci gyereknek elhord azért mert nem volt nekem szimpatikus a mostani párja,(nálunk lakott)szóval nem beszéltem semmit vele,csak arra válaszoltam ha kérdezett,ja meg egyszer összevesztünk,vagyis inkább a párja velem,(semmi sértőt nem mondtam,sőt semmit)én meg elmentem sétálni hogy lenyugodjak.Anyám meg azzal jön hogy én üldöztem el,meg hogy tönkre fogja tenni az életemet.Minden közös ismerősünk engem utál,mert csak azt mondja el nekik hogy én ordibálok vele,de azt már nem hogy azért mert előtte ütött ököllel,szájba vert,fejemet verte a szekrényünkbe stb...Pl ma is:elhordott minden k*rvának,amiért elment a pasija,aztán egyből mondta hogy takarodjak arébb a szekrénytől(mosott,és ott vannak a ruhák)mondtam hogy nem.Hozzám vágta a ruhákat,én meg ledobtam a szőnyegre,és azt mondta hogy jól van szarik a ruháimra,mossam ki ahogy akarom,de másoknak megint úgy adta elő hogy ő megkért rá hogy üljek arébb és nem ültem.Múltkor mikor ütött,arébb löktem a kezét,erre ezt úgy adta elő hogy én ököllel bevertem neki egyet.Apám nem engedi hogy hozzá költözzek,mert ő mindenre azt mondja hogy anyám szeret,hiába mondok el mindent neki.Máshoz nem tudnék költözni.Intézetbe nem akarok menni,de inkább laknék az utcán mint anyámmal.

2013. máj. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha anyád bejelenti, és a zsaruk megtalálnak, akkor bizony hazavisznek.
2013. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fordulj a családsegítő és gyermekjóléti szolgálathoz!

Mindent mondj el, mi és hogy történt!

Azt is említsd, hogy állandóan sakkban tart, ütlegel, terrorizál és a többieknek teljesen máshogy adja elő, ahogy történt!

Végül azt is mondd, hogy nem akarsz vele többet élni!

Erre az lesz a megoldás, hogy nevelőszülőkhöz adnak, akik törődnek veled és emberként kezelnek.

Figyelmeztetlek mégegyszer!

AZONNAL FORDULJ A CSALÁDSEGÍTŐ SZOLGÁLATHOZ!

2013. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Előző vagyok!

Ha mész a családsegítőkhöz, vidd magaddal a személyi igazolványt, lakcím bejelentőt és a TB kártyádat!

Azokat kérni fogják, hogy leülj velük beszélgetni!

Én Létavértesi (Hajdú-Bihar megye) vagyok, és ott (családsegítő szolg.) az van írva, hogy az ügyintézéshez vinni kell a személyi igazolványt, lakcím bejelentőt és a TB kártyát.

2013. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A rendőrségnél is panaszt tehetsz!

Nem fogja anyud megúszni börtön nélkül, mert...

1. Biztos van látszat bizonyítéka az esetnek (testeden zúzódások esetleg sebek)

Ha kéred a rendőröktől, akár egy igazságügyi orvos szakértő is megvizsgálhat téged, és ha bebizonyosodik a bántalmazás gyanúja, anyud biztos elveszti a játszmát!

2. Anyud részéről súlyos bűncselekménynek minősül!

-RÁGALMAZÁS

-SÚLYOS, VAGY KÖNNYŰ TESTI SÉRTÉS

-BÁNTALMAZÁS


Ezekért akár 2-től 6 évig terjedő fegyház büntetésre is ítélhetik, emellett akár súlyos pénzbírsággal is számíthat!

2013. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Súlyos pénzbirságra is számíthat!

Bocsi, ha rosszul írtam előzőleg!

2013. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!