Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a nyelvtudás...

Hogy zajlik a nyelvtudás felmérése (angol, francia) az AuPair Hungary Kft. -nél? Volt már valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

#au pair #angol #francia #nyelvtudás felmérés #AuPair Hungary Kft.
2013. máj. 20. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, és elbeszélgettek az adott nyelven pár hétköznapi témáról, hobbik etc. De am én nem mennék hozzájuk, lehúzás az egész. Végül nem is velük találtam családot.
2013. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elő!

Akkor magán úton mentél ki, mármint magadnak kerestél családot? Leírnád, hogy melyik oldalról találtál? Csak azért kérdezősködöm, mert engem is érdekelne. És én eddig azt olvastam, hogy közvetítőn keresztül érdemes kimenni.

Köszi előre is, ha válaszolsz!

2013. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én velük jutottam ki Angliába. Mindenben segítenek, tanácsot adnak és tényleg mindig azon voltak, hogy nekem családot találjanak. Ajánlani tudom csak!
2015. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!