Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám 10 éven...

Andi9208 kérdése:

Mit tegyek? Az apám 10 éven keresztül molesztált!

Figyelt kérdés

sziasztok! 21 éves lány vagyok, kb 1,5 éve elszöktem otthonról, mert elegem lett, és menekülni akartam. apám alsós korom óta molesztált, és manipulált engem. nem igazán mertem tenni semmit se ellene, mert féltem, párszor meg is vert, rugdosott a földön, ill. folytogatott is. nem alkoholista, nem iszik, de mégis ilyen, csak nem értem h miért!?? most, h eljöttem, már "biztonságban vagyok", de van egy három éves kishugom is.. mit tegyek? tutira vele is az lesz mint velem!!!4 :( :( :(

másfél év után tehetek még valamit???



2013. máj. 21. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, de az esély, hogy tehetsz valamit, nem elég?

Próbáld meg. Te is örültél volna, ha valaki neked is segített volna.. sajnálom, hogy nem így történt.

2013. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20 évesen miért kellett szöknöd?
2013. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért kellett szöknöm, mert nem engedett volna el.. így is, miután eljötte, fenyegetőzött, miután ez nem jött be, akkor azt mondta, h minden megváltozik, csak menjek haza.. de tudom, h nem változott volna semmi. amúgy ha rajta kapott volna a szökésen, akkor tuti végem lett volna!..:(
2013. máj. 21. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
szegényke sajnállak :/ én most meg ölném a apádat az tuti és bocsi h ezt mondtam de ha be mész a rendőrségre birosági ügyet csinálsz belőle az apádat le csukják életfogytiklanra vagy 15 évre vagy mbg többre elég annyit mondanod h kis korod ota csinálta vld a biroság ilyen ügyben nagyon gyorsan cselekszik.! Ha kell segitek én is írj rám privibe ott mindent meg beszélünk!!
2013. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Így utóllag én is sajnálom, hogy nem szúrtam le míg aludt..
2013. máj. 21. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:
10 év az hatalmas nagy idő ugy fel nőlni :/ én meg haltam volna a helyedbe az tuti am irtam privátba vissza :)
2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Rendőrségre menny. Ha feljelentést teszel ellene, akkor a húgodat sem kell félteni, mert elveszik tőle.
2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekem mondod? én sem tudom, hogy hogyan bírtam ki.. volt, h meg akartam, halni.. de egyszerűen nem tudtam megölni magam..:( még azt se tudom, hogyan tudnám ezt az egészet feldolgozni.. néha még sírok, mert eszembe jut, és dühít, ez az egész..
2013. máj. 21. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
lelkisegély, pszichológus
2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy hülye kérdéseket írsz ki gyakorikérdések.hu-n.
2013. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!