Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Valami tanácsot adni...

Lányok! Valami tanácsot adni a 'mellel" kapcsolatba? Lécci. : )

Figyelt kérdés
Tudtok segíteni abba, valami tanácsot adni, hogy hogyan nőljön a mellem?:O szeretném ha gyorsabban nőne meg. Mert az osztályba 3 embernél van nagyobb mellem.:( és hogy valami felpörgetné.XD

2013. máj. 22. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mi nők tudnánk a titkát, már 6x akkora csöcsökkel rohangálna a fél emberiség. Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, (legalábbis természetes úton) ez attól függ hogy milyen a genetikád. Valakinek örökre kis mellei maradnak, valakinek már 11 éves korában nagyok, és van akinek 16 éves koráig kicsi, ugyanakkor felnőtt korára nagyobb mellei lesznek. Nem szégyen a kis mell sem, ne érezd magad kellemetlenül emiatt. :)
2013. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13 és fél.
2013. máj. 22. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok olyan online üzletet ahol, lehet rendelni KICSI (de tényleg kicsi , és kicsit laposis) melltartót?:)
2013. máj. 22. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

egyél babám:D

a mell is csak zsír... ugyan valószínűleg hamarabb fogsz fenékre, combra hízni, mint mellre.. és a mell lesz az első ahonnan fogyni fogsz.. de még növésben vagy, van esély rá, hogy ha jól megtáplálod magadat, akkor jut mellre is


amúgy meg mit versenyzel ezen? nálunk annak idején a fiúk a legnagyobb mellű lányt mindig piszkálták a csöcseivel, ugratták meg tapizták.. persze amúgy normálisan, nem akarták megsérteni őt, és bocsánatot kértek...

a kisebb mellű lányokkal meg jártak és szerették őket:D

Csöcsinek amúgy a 6 év gimi alatt egy pasija se volt... pedig szőke, nagymellű állítólagos ideál...


szóval hagyd a melleket a fenébe, inkább legyél okos és normális!:) (ha azt írtam volna, hogy inkább tanulj, azt lepontozzák, de amúgy ez a szinonímája:D)

2013. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó. Csak elkezdett nőni, és kb 1 éve nem veszek észre semmi mást .:/
2013. máj. 22. 22:30
 7/7 anonim válasza:
Nyugi,én a te helyedben még nem aggódnék ezen.Nekem konkrétan 13 évesen még semmi mellem se volt.Ciki volt ugyan kicsit,de mára 15 vagyok és van mellem.Későn érő típus vagyok,de valószínűleg te is..
2014. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!