Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajánlotok nekem?

Milyen könyveket ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok , nagyon szeretek olvasni :) könyvek amik nagyon tetszettek nekem : charlotte brönte - jane eyre, szabó magda - abigél, meg cabot - airhead ,leiner laura - szent johanna gimi

olvastam a lúzerek és bálkirálynőket de az nem annyira tetszett.


2013. máj. 23. 14:40
 1/4 anonim válasza:

No és én!! Legjobb könyv amit eddig olvastam! Brilliáns.:)

Meg az Enigma, Megható kutyatörténetek, és az Üvöltő szelek is jó. Én most a Bibliának szeretnék nekiállni, én is nagyon szeretek olvasni.

2013. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mosonyi Eszter válasza:
Igaz én annyira nem szeretek olvasni , de különösen megtetszettek a Gabi Adam könyvek :)) Lovas regények :P Pl. Az Echo-tó titka , vagy a Diablo a viharban :)
2013. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 adrika901 válasza:
Én az Alkonyatot mondanám, bár az SZJGt akartam, de láttam, hogy azt márolvastad.
2013. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az alkonyatot nem szeretném már láttam filmben :)
2013. máj. 27. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!