Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el a Munkaüg...

Miért nem fogadja el a Munkaügyi Központ az igazolásomat arra, hogy egy héttel később jelentkeztem. Hogy lehet az, hogy legközelebb ilyen esetben egy héttel hamarabb jelentkezzek inkább, mint késve, mert akkor azonnal töröl a nyilvántartásból?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Mert ez a szabály. Amikor regisztráltál, akkor vállaltad. A regisztrációval kötelezettségeid vannak, amit ha nem teljesítesz, nyilvánvalóan szankcionálják, és ez így van jól. Nem is értem a kérdést...
2013. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocsánat? Mi nem érthető? Később jelentkeztem, vittem az orvosi igazolást, nem fogadta el az ügyintéző. De remélem ha fordított helyzetben leszünk, akkor majd őt is kitörli valaki azonnal..
2013. máj. 24. 19:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs jól, ha valaki beteg, és kezelés alatt áll, viszi az igazolását mert indokoltan nem tud megjelenni még egy héttel korábban sem , erre mindenféle szankciókkal fenyegetik.
2013. máj. 24. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ügyintéző függő.Nekem is volt hasonló helyzetem(igazolás nélkül)sőt két hónap csuszás is előfordult.De volt,hogy időpont után pár héttel az ügyintéző hívott telefonon megbeszéltük a dolgot és megadta a következő időpontot.Probálj meg legközelebb ha előfordul telefonon beszélni vele!
2013. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!