Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemény Hungarista fiatalembe...

Vélemény Hungarista fiatalemberekről?

Figyelt kérdés
Itt nem a divatmajom hülyegyerekekre gondoltam!:)

2013. máj. 23. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretik a hazájukat, nem akarják, hogy a sok majom a Parlamentben elb*ssza a jövőnket.
2013. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Félreértesz,

Azt akkartam kérdezni hogy milyen vélemény van róluk/unk! ;)

2013. máj. 26. 17:00
 3/4 scoobyhun ***** válasza:
Én is hungarista vagyok.A hungaristák többsége szerintem normális ember,bár valaki túlzásba viszi a hungarizmust.Sokan azt hiszik,hogy agresszív emberek, igazából nem.Teljesen normális emberek(bár van kivétel).Olyan emberek akik szeretik a hazájukat és nem akarják, hogy tönkretegyék.Valamint nem igazán tolerálják a cigányokat sem.Nem verik őket,csak ha adnak rá okot.
2013. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 a7xfan99 válasza:
Szerintem a hungarista srácok alapjában jófejek.A lényeg,hogy hisznek a Hazában és nem hiába!De a rasszizmust,néha egypáran azért mellőzhetnék :)
2014. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!