Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem 2 hete egy napszemüvege...

Vettem 2 hete egy napszemüveget, de meggondoltam magamat, és visszaakarom vinni, mert nem tetszik. Visszafizetik az árát?

Figyelt kérdés
2008. jún. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helye válogatja. De 2 hét már elég rég volt ahhoz, hogy ne vegyék vissza.
2008. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak akkor veszik vissza, ha ismernek. 2 hét után én sem venném vissza csak azért, mert nem tetszik. Köztes megoldás lehet, hogy abban az árban keresel másikat ugyanabban a boltban.
2008. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
3 napig lehetőséged van visszavinni a boltba, és visszakérni a pénzed. Vannak boltok, akik akár egy hét múlva is cserélnek terméket olyan formában, hogy levásárolhatod az árat. A két hét már van olyan hosszú idő, hogy azt mondja az eladó hogy nem tud segíteni...
2008. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak beállítasz így 2 hét elteltével azzal a boltba hogy nem tetszik, adják vissza az árát, a legtöbb amit tenni fognak hogy kiröhögnek.
2008. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon sajnos erre kicsi az eselyed....

Egy kedves baratom futogepet vett, ami ugye nem egy napszemuveg ara ( gondolom nem Salvatore Ferragamo a szemu)2-3 nap mulva kezdte erezni, hogy buzlik a masina. Visszament a boltba azonnal, hogy elmondja keseru tapasztalatait es hogy masikat kerjen, azaz csereljek ki neki...mi volt a valasz???? Szelloztessen gyakrabban...ez ma Mo...

Ugyhogy ennek alapjan sok-sok szerencset ahoz, hogy kicsereljek a napszemudet...

2008. jún. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!