Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim nem engednek el...

A szüleim nem engednek el nagyon sehova. Most végre 17 és fél év után sikerült itthonról "kiszabadulnom", és elmenni egy buliba, de így is nagyon szigorú megkötésekkel. Hogyan oldjam meg, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Ma megemlítettem a szüleimnek, hogy júniusba Siófokon is lenne egy buli, ahová 5 ismerősöm is megy, de nem akarnak elengedni, mondván, hogy még csak 17 éves múltam, és majd ha nagykorú leszek, de nagyon szeretnék elmenni és nem tudom hogy most mit csináljak. Sajnos elég szigorú szüleim vannak és nagyon féltenek.mellesleg Siófok számomra nem ismeretlen hely, mert már rengeteg időt töltöttem ott, és jobban ismerem azt helyet, mint bármelyik másikat. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 25. 17:49
 1/3 A kérdező kommentje:
mellesleg: 17 F, és egy napos dologról lenne szó, tehát délután indulás, másnap reggel hazajövetel.
2013. máj. 25. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd meg míg 18 leszel.
2013. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na most már 21. mi lett?
2017. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!