Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert idegesitenek az anyukak?

Miert idegesitenek az anyukak?

Figyelt kérdés

Nem mind de sok anyukatol hidegrazast kapok.Egyszeruen a hisztijuk amiket levagnak neha vagy en nem tudom miert leszek ideges..

Foleg itt ezen az oldalon mikor egy apro dologbol akkorat generalnak hogy aztan kesobb nyafoghassanak... A babakat meg a gyerekeket imadom.Ovononek keszultem egy idoben..

Viszont az anyukakat nem birom elviselni egyszeruen irritalnak.

Mitol van ez szerintetek?

Erdekes mod csak az ilyen kisgyerekes anyukaknal van ez nalam.Mikor meglatom hogy a gyerekevel dicsekszik, pl:" jajj az en babam mar fel evesen futkozik es kepzeld mar beszel is" Na ettol hidegrazast tudok kapni ..a gyereket hasznalja fel hogy nojjon az egoja...

Mitol van ez nalam?

18/L


2013. máj. 30. 08:26
 1/10 A kérdező kommentje:
De mondom...nem mindegyik anyuka valtja ki ezt belolem szoval most senki ne vegye magara...
2013. máj. 30. 08:27
 2/10 anonim válasza:
70%
Na azt én is utálom amikor az egyik a másikat akarja felül überelni!Ezzel én is így vagyok!Egy szülő vagyok én is!Nem az a baj ha dicsekszik hisz én is boldogan meséltem ha éppen elkezdett járni vagy stb...stb.. de nem azért,hogy magamat futtassam vele!Látni lehet,hogy valaki felvágásból csinálja vagy azért,mert imádja a gyermekét!
2013. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert büszkék a picijükre! Én nem vagyok egy anya tigris, de néha velem is elszalad a ló, a picim a központi téma:) majd rájössz, ha felnősz:)
2013. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert 18 éves tini vagy.

Majd te is ilyen anyuka leszel, pont azért mert most is nyafogos tiniként írod le a kérdésedet. Most ilyenek idegesítenek, késöbb mi fog?

Èn 18 évesen a pasikat lestem észre sem vettem, hogy vannak kisgyerekes anyukák, max a csemetéket megnéztem, de soha nem tudtam volna milyenek az anyukák, mert nem érekeltek. Soha de soha nem olvastam volna bele babavárós topikba, mert nem érdekelt, a gyereknevelés nagyon de nagyon messze állt tölem 18 évesen.


Egy ovónönek nem a gyerekkel kell kijönnie leginkább hanem az anyukával, és anyukát el kell fogadni minden nézetével ami nem ártalmas a gyerekre.


Szerintem te nem vagy normális 18 éves aki ilyen névtelen oldalakon irogat ki kérdéseket, és nem inkább pasikkal, vagy a tini dolgokkal foglalkozik.

Anyukák azért járnak ide, mert otthon ülnek a gyerekeikkel, és unatkoznak. Pl egy kisbaba még nem fog beszélgetni velük, az ellátásuk egyszerü, így kellene a társaság de mindenki dolgozik, a pici még 1 év alatt bölcsibe nem lehet adni, hogy anyuka dolgozzon, inkább a neten tölti szabad idejét.

2013. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De most mert tamadsz???;)

Normalis vagyok en ne aggodj

Van eletem csak most betegen itthon fekszem es unatkozom.:)

2013. máj. 30. 08:38
 6/10 A kérdező kommentje:

Amugy nem vagyunk egyformak

Valoszinuleg en jobban anyatipus vagyok mert lassan szeretnek mar egy babat..

De nem leszek ilyen idegesito anyuka az 100% :)

2013. máj. 30. 08:41
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Jaj,ezeket a "majd megtudod,ha felnőtt leszel és gyereked lesz" típusúakat kedvelem a legjobban... Nekem is van gyerekem,de az általad említett embereket nagy ívben kerülöm!
2013. máj. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Na,ezektől az anyukáktól én is a falra mászok !!! A védőnőnél vagy a gyerekorvosnál az agyamra is mennek rendesen és mind velem akar beszélgetni, kifogom őket! :) (8 hónapos kisfiú anyukája)
2013. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyen anyukáknál van rosszabb is. A nagymamák!

Barátnőimmel már nincs közös témánk, mert a zseni unokáról beszélnek csak. Jó, dicsekedjenek, de maximum 5 percig, és váltsunk témát. Fb-ra napi nyolc képet töltenek fel, mióta megszületett a kisded.

Más téma? ÁÁÁÁ! Olyan már nem létezik számukra.

Az ilyenek engem is idegesítenek...Dicséretre mit válaszoljak? Igen minden formáját..ja, aha, öhö.

Közben keresem a menekülő útvonalat.....

2013. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan aggódnak a babájukért.Ők is csak azt szeretnék,mint minden más anyuka sajátjuk legyen a legtökéletesebb :)
2013. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!