Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi 1-2 szál cigaretta...

Napi 1-2 szál cigaretta nagyon ártalmas 15 évesen?

Figyelt kérdés

Vagy ez még elfogadható mennyiség a szervezetnek?

Köszönöm a válaszokat!:)

15/L.


2013. jún. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden száll cigaretta ártalmas.És igen ártalmas 15 évesen,de épp én beszélek.Én hetente szívok el 3-4 szálat.

Gondolj bele,egyre jobban szükséged lesz majd rá és egy nap egyre többet fogsz elszívni.Végül rászoksz.1 év után meg már rendesen cigizni fogsz.Most hagyd abba szerintem még rá nem szoksz.Később úgyis megbánod.

2013. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ártalmas-e? Hát nézd, ha neked belefér, hogy 35-40 éves korodban már sugárkezelésre meg kemóra járj, hát szívjad, hajrá!
2013. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elfogadható mennyiség? Na ilyet én még nem hallottam.

Nem mondanám hogy nagyon ártalmas, a napi 2 doboz lenne nagyon ártalmas, de ez még nem azt jelenti hogy nem is káros. Semmiféleképpen nem jó hogy szívod azt a szart, napi 1-2 szálról még vígan le tudsz szokni és javaslom is. Nem kell megijedni az előttem írótól hogy rákos leszel...

Ez a legelvetemültebb rémkép... A tüdőkapacitásod ellenben megzuhan, a terhelhetőséged szintén. Az elvonási tünetek ilyen mennyiségnél is jelentkezhetnek.

2013. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
heti egy két deci arzén is belefér még:)
2013. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cigi ártalmas minden korosztályban.Mindegy,hogy egy 15 vagy 45 éves ember szívja,akkor is ártalmas !!!
2013. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!