Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék önkéntes munkát...

Hol tudnék önkéntes munkát vállalni budapesten a nyárra? (14/L)

Figyelt kérdés

A menhelyeken már gonolkodtam, de inkább valami korrepetálást vagy szociális munkát szeretnék végezni,( idősek, fogyatékos gyerekek gondozása)

Eléggé jól tudok angolul (felsőfokú szinten), de semmilyen tapasztalatom sincsen még. Ráadásul még csak 14 vagyok, de tényleg nagyon szeretnék önkénteskedni ezen a nyáron.



2013. jún. 2. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Hát esetleg ha bemész egy ilyen betegeknek az iskolájába biztosan segítenek vagy idősek otthonába ott is biztos segítenek hogy lehet e vagy sem :) örülök ha tudtam segíteni
2013. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emberek ***** válasza:

például a UNICEF-nél lehet, csak jelentkezni kell. ott van lehetőséged fordítani (ha már van nyelvtudásod), irodai munkát végezni, és még sokminden mást is! olvass kicsit utána! :)


[link]

2013. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!